MECI
09.05.21 | 1-a rundă de calif. | Hanna Vinahradava | Ginevra Vallega Montebruno | 6-0, 6-3 | W15 Jerusalem | Hard |
STATISTICI MECI
Belarus
12.11.03, 20 Vârsta
12.11.03, 20 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Italia
04.04.03, 20 Vârsta
04.04.03, 20 Vârsta
Hanna Vinahradava vs. Ginevra Vallega Montebruno - meciuri reciproce
09.05.21 | 1-a rundă de calif. | Hanna Vinahradava | Ginevra Vallega Montebruno | 6-0, 6-3 | detaliu meci | W15 Jerusalem | Hard |
Hanna Vinahradava form & Ginevra Vallega Montebruno form
Hanna Vinahradava - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Luise Reisel | 0-6, 0-4, - Hanna Vinahradava - retragere | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Milana Zhabrailova | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.11.23 Calificare | vs. Martina Peretti | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Amira Bargaoui | 7-64, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Romane Longueville | 4-6, 6-71 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Hina Inoue | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.10.23 Calificare | vs. Stella Beldiman | 7-5, 2-6, 13-11 | detaliu meci | |
09.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Anne Elisa Zorn | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.10.23 Calificare | vs. Camilla Bossi | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Clara Schoen | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
18.09.23 Calificare | vs. Verena Meliss | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Leiria - Hard | ||||
11.09.23 Calificare | vs. Kira Pavlova | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
14.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Polina Sleptsova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Sopiko Tsitskishvili | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Natali Jaiani | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.08.23 Calificare | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, Ayline Esina Samardzic - retragere | detaliu meci | |
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-1, 3-6, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
24.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Valeriia Krokhotina | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.06.23 1-a rundă | vs. Weronika Ewald | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Saoirse Breen | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Helena Narmont | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 La - Hard | ||||
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
15.05.23 Calificare | vs. Eva Maria Ionescu | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
10.05.23 a 2-a rundă | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.05.23 Calificare | vs. Kseniia Piskareva | 7-62, 2-6, 4-10 | detaliu meci | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
01.05.23 Calificare | vs. Darya Shauha | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Liana Dvalishvili | 6-77, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Singapore - Hard | ||||
05.04.23 1-a rundă | vs. Snehal Mane | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Jakarta - Hard | ||||
27.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Fang Ying Xun | 0-6, 0-6 | detaliu meci |
Ginevra Vallega Montebruno - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
19.03.24 Calificare | vs. Jana Vanik | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Annika Maria Glaser | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Ananya Vartak | 7-62, 6-76, 4-10 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Liv Boulard | 3-6, 6-4, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
05.03.24 Calificare | vs. Ioana Teodora Sava | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Stella Remander | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Anna Turati | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Bahar Kilic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.12.23 1-a rundă | vs. Rikke De Koning | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
19.12.23 Calificare | vs. Mirjana Jovanovic | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
18.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Christine Junge-Ilges | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Nikol Rivkin | 5-7, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
12.12.23 Calificare | vs. Gina Kondos | 5-7, 6-2, 10-3 | detaliu meci | |
11.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Deniz Cakil | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
10.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Ha Yoon Son | 6-75, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
02.12.23 Semifinală | vs. Klaudija Bubelyte | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
01.12.23 Sfert de finală | vs. Liisa Varul | 6-3, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Iveta Dapkute | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Liv Boulard | 6-2, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
28.11.23 Calificare | vs. Martyna Zaremba | 6-2, 7-63 | detaliu meci | |
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Barbora Michalkova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Lavinia Tanasie | 3-6, 7-67, 1-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Margaux Komano | 6-4, 6-74, 7-5 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Simona Ogescu | 6-2, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
21.11.23 Calificare | vs. Lucia Tognoni | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Huijsegoms | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Nules - Zgura | ||||
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Laura Garcia Astudillo | 3-6, 6-3, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Shuqian Xu | 6-2, 6-2 | detaliu meci |