MECI
23.08.21 | Calificare | Helene Pellicano | Noma Akugue Noha | 6-4, 6-2 | W25 Braunschweig | Zgura |
STATISTICI MECI
Helene Pellicano | Noma Akugue Noha | |
Prima administrare % | 2/4 (50%) | 6/15 (40%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 0/2 (0%) | 3/6 (50%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 0/2 (0%) | 3/9 (33%) |
Break-ballurile câştigate | 1/4 (25%) | 1/1 (100%) |
Puncte câştigate din returnare | 9/15 (60%) | 4/4 (100%) |
Total puncte câştigate | 9/19 (47%) | 10/19 (53%) |
Greșeli duble | 2 | 1 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
Helene Pellicano | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Noma Akugue Noha | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Helene Pellicano | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Helene Pellicano vs. Noma Akugue Noha - meciuri reciproce
23.08.21 | Calificare | Helene Pellicano | Noma Akugue Noha | 6-4, 6-2 | detaliu meci | W25 Braunschweig | Zgura |
Helene Pellicano form & Noma Akugue Noha form
Helene Pellicano - ultimele meciuri
Valencia - Zgura | ||||
10.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Carole Monnet | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Monzon - Hard | ||||
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Jennifer Ruggeri | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
02.05.23 1-a rundă | vs. Daria Snigur | 1-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
01.05.23 Calificare | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Aaddi Gupta | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Madrid - Hard | ||||
13.06.22 Calificare | vs. Sofia Milatova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
12.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Alexa Karatancheva | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Madrid - Hard | ||||
06.06.22 2-a rundă de calif. | vs. Laura Marti | 4-6, 6-4, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Villena - Hard | ||||
11.02.22 Sfert de finală | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
10.02.22 a 2-a rundă | vs. Adrienn Nagy | 6-75, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
08.02.22 1-a rundă | vs. Ivana Sebestova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Manacor - Hard | ||||
31.01.22 2-a rundă de calif. | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 5-7, 8-10 | detaliu meci | |
30.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Nina Ugrelidze | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Manacor - Hard | ||||
23.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Dorka Drahota Szabo | 3-6, 6-77 | detaliu meci | |
W25 Manacor - Hard | ||||
17.01.22 2-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 4-6, 7-10 | detaliu meci | |
16.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Ines Costa | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
06.11.21 Semifinală | vs. Celia Cervino Ruiz | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.11.21 Sfert de finală | vs. Martina Spigarelli | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
04.11.21 a 2-a rundă | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
03.11.21 1-a rundă | vs. Carmen Garri Murcia | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
17.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
17.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Alice Rame | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Lisbon - Zgura | ||||
26.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W80 Valencia - Zgura | ||||
12.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-1, 1-6, 6-10 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
07.09.21 Calificare | vs. Elysia Bolton | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Nicol Benesova | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
05.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
25.08.21 1-a rundă | vs. Nastja Kolar | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
23.08.21 Calificare | vs. Noma Akugue Noha | 6-4, 6-2 | detaliu meci |
Noma Akugue Noha - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 0-3, - Noma Akugue Noha - retragere | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Julia Grabher | 5-7, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Celine Simunyu | 6-3, 1-6, 6-1 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Ksenia Zaytseva | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Despina Papamichail | 7-5, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
W75 Porto - Indoor Hard | ||||
25.02.24 Finală | vs. Anna Bondar | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
24.02.24 Semifinală | vs. Suzan Lamens | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
23.02.24 Sfert de finală | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Francisca Jorge | 6-4, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Magali Kempen | 6-4, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W50 Porto - Indoor Hard | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Polona Hercog | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W75+H Porto - Indoor Hard | ||||
23.01.24 1-a rundă | vs. Robin Anderson | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Veronika Erjavec | 7-66, 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
Limoges - Indoor Hard | ||||
12.12.23 1-a rundă | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Andorra - Indoor Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W80 Poitiers - Indoor Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Emeline Dartron | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Rouen - Indoor Hard | ||||
08.10.23 Calificare | vs. Tiphanie Lemaitre | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
Parma - Zgura | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Kaja Juvan | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
15.09.23 Sfert de finală | vs. Sara Errani | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-64, 6-1 | detaliu meci | |
11.09.23 1-a rundă | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
04.09.23 1-a rundă | vs. Berfu Cengiz | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Kozerki - Hard | ||||
10.08.23 Sfert de finală | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 6-1, 4-6 | detaliu meci | |
09.08.23 a 2-a rundă | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-2, 4-6, 6-1 | detaliu meci |