MECI
18.05.21 | Calificare | Ilay Yoruk | Paulina Milosavljevic | 6-4, 6-1 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Suedia
07.10.91, 32 Vârsta
13094 $
07.10.91, 32 Vârsta
13094 $
Ilay Yoruk vs. Paulina Milosavljevic - meciuri reciproce
18.05.21 | Calificare | Ilay Yoruk | Paulina Milosavljevic | 6-4, 6-1 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Ilay Yoruk form & Paulina Milosavljevic form
Ilay Yoruk - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
15.02.24 Calificare | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
18.01.24 a 3-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
16.01.24 a 2-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
15.01.24 1-a rundă | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.01.24 1-a rundă | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.12.23 1-a rundă | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Pazardzhik - Zgura | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.09.23 Calificare | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
12.09.23 a 2-a rundă | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | detaliu meci | |
11.09.23 1-a rundă | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Saint - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Bydgoszcz - Zgura | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Bistrita - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Cordenons - Zgura | ||||
31.07.23 Calificare | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Parnu - Zgura | ||||
21.07.23 Sfert de finală | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | detaliu meci |
Paulina Milosavljevic - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.05.22 a 2-a rundă | vs. Diana Demidova | 5-7, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
25.05.22 1-a rundă | vs. Beatris Spasova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
24.05.22 Calificare | vs. Fanny Norin | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
23.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Daniela Darta Feldmane | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
18.05.22 1-a rundă | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.05.22 Calificare | vs. Anastasia Abbagnato | 3-6, 6-0, 10-8 | detaliu meci | |
16.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
31.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Nikol Palecek | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Karolina Novakova | 0-6, 7-5, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
18.05.21 Calificare | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Maja Radenkovic | 6-75, 6-4, 10-3 | detaliu meci | |
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Zineb El Ouazzani | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Romana Cisovska | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Stefanie Auer | 4-6, 7-5, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
22.05.19 1-a rundă | vs. Nora Niedmers | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
21.05.19 Calificare | vs. Andjela Jocovic | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Prokuplje - Zgura | ||||
11.07.18 1-a rundă | vs. Draginja Vukovic | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.07.18 Calificare | vs. Irma Ustavdic | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
08.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Viktoria Surova | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
08.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Andjela Reljic | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Prokuplje - Zgura | ||||
05.07.18 a 2-a rundă | vs. Gabriela Pantuckova | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.07.18 1-a rundă | vs. Bojana Klincov | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
02.07.18 Calificare | vs. Le Yi Liu | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
01.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Simona Maksimovic | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
30.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Polina Lyuksheva | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
06.03.17 1-a rundă de calif. | vs. Kristyna Hrabalova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
28.02.17 1-a rundă | vs. Zhima Du | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.02.17 2-a rundă de calif. | vs. Nikola Tomanova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
27.02.17 Calificare | vs. Ana Biskic | 1-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Stockholm - Indoor Hard | ||||
02.11.16 1-a rundă | vs. Brenda Njuki | 3-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci |