MECI
04.07.20 | 1-a rundă | Ines Murta | Ana Filipa Santos | 6-2, 6-2 | All Lower | Zgura |
STATISTICI MECI
1 | ||
Ines Murta | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-0 | Ana Filipa Santos | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ines Murta | 4-0 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
5-0 | Ana Filipa Santos | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-40 | ||
Ines Murta | 5-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Ana Filipa Santos | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Ines Murta | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Ana Filipa Santos | |
0-0, 15-15, 15-40, 30-40 | ||
Ines Murta | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Ana Filipa Santos | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-30[BP] | ||
Ines Murta | 2-2 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Ana Filipa Santos | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ines Murta | 4-2 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-40[BP], A-40, 40-40 | ||
5-2 | Ana Filipa Santos | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Ines Murta vs. Ana Filipa Santos - meciuri reciproce
04.07.20 | 1-a rundă | Ines Murta | Ana Filipa Santos | 6-2, 6-2 | detaliu meci | All Lower | Zgura |
Ines Murta form & Ana Filipa Santos form
Ines Murta - ultimele meciuri
W15 Melilla - Zgura | ||||
17.12.23 Finală | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, - Ines Murta - retragere | detaliu meci | |
16.12.23 Semifinală | vs. Oana Georgeta Simion | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
15.12.23 Sfert de finală | vs. Africa Burillo Berezak | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
13.12.23 1-a rundă | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W40 Funchal - Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Francesca Curmi | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Loule - Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.10.23 Calificare | vs. Nicole Gadient | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Oeiras - Zgura | ||||
26.04.23 1-a rundă | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Oeiras - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Palmanova - Zgura | ||||
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Michaela Laki | 6-75, 6-77 | detaliu meci | |
W25 Palmanova - Zgura | ||||
13.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Olga Helmi | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Prisha Vyas | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.02.23 Finală | vs. Valentina Ryser | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.02.23 Semifinală | vs. Shavit Kimchi | 0-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
24.02.23 Sfert de finală | vs. Nahia Berecoechea | 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
23.02.23 a 2-a rundă | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
22.02.23 1-a rundă | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.02.23 Finală | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 6-76 | detaliu meci | |
18.02.23 Semifinală | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
17.02.23 Sfert de finală | vs. Qavia Lopez | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
16.02.23 a 2-a rundă | vs. Camila Romero | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
15.02.23 1-a rundă | vs. Sara Dols | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Porto - Indoor Hard | ||||
07.02.23 1-a rundă | vs. Greetje Minnen | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.02.23 Calificare | vs. Matilda Mutavdzic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Matilde Agra | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Porto - Indoor Hard | ||||
29.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Daniela Seguel | 3-6, 6-71 | detaliu meci |
Ana Filipa Santos - ultimele meciuri
W50 Sao - Zgura | ||||
25.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Campinas - Zgura | ||||
19.03.24 Calificare | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Roberta Serraglio | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sao - Zgura | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Wakana Sonobe | 2-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
12.03.24 Calificare | vs. Bianca Mendonca Bernardes | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Mariana Gomes Sorrilha | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Cordoba - Zgura | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Melany Solange Krywoj | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Michela Castro Zunino | 2-6, 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
05.03.24 Calificare | vs. Agustina Soto Neira | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Pilar Beveraggi Lespiau | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tucuman - Zgura | ||||
26.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-2, 2-6, 8-10 | detaliu meci | |
W50 Porto - Indoor Hard | ||||
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W75+H Porto - Indoor Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Melilla - Zgura | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Anastasia Safta | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.12.23 Calificare | vs. Andrea Palazon | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Lousada - Indoor Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Lousada - Indoor Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Amandine Hesse | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Funchal - Hard | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Loule - Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Angelina Voloshchuk | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Faro - Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Harmony Tan | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Quinta - Hard | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Amandine Hesse | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Loule - Hard | ||||
19.10.22 1-a rundă | vs. Olga Helmi | 6-71, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Quinta - Hard | ||||
12.10.22 1-a rundă | vs. Adrienn Nagy | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Baza - Hard | ||||
07.10.22 Sfert de finală | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.10.22 a 2-a rundă | vs. Carmen Lopez Martinez | 4-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
05.10.22 1-a rundă | vs. Maria Dolores Lopez Martinez | 6-4, 2-6, 7-67 | detaliu meci | |
W25 Lisbon - Zgura | ||||
28.09.22 1-a rundă | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
14.09.22 1-a rundă | vs. Jamie Loeb | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
12.09.22 Calificare | vs. Sakura Hosogi | 0-6, 2-6 | detaliu meci |