MECI
16.07.19 | Calificare | Ipek Oz | Yarden Akler | 6-2, 6-2 | W80 Nur | Hard |
STATISTICI MECI
Ipek Oz | Yarden Akler | |
Prima administrare % | 32/44 (73%) | 44/67 (66%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 27/32 (84%) | 23/44 (52%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/12 (75%) | 11/23 (48%) |
Break-ballurile câştigate | 4/9 (44%) | 0/1 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 33/67 (49%) | 8/44 (18%) |
Total puncte câştigate | 69/111 (62%) | 42/111 (38%) |
Greșeli duble | 2 | 4 |
ași | 4 | 2 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Yarden Akler | |
0-0, 0-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Ipek Oz | 1-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Yarden Akler | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ipek Oz | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Yarden Akler | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Ipek Oz | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Yarden Akler | |
Ipek Oz | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Yarden Akler | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ipek Oz | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, A-40 | ||
1-1 | Yarden Akler | |
0-0, 0-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Ipek Oz | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Yarden Akler | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
Ipek Oz | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-1 | Yarden Akler | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-A | ||
Ipek Oz | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Israel
22.04.99, 24 Vârsta
22.04.99, 24 Vârsta
Ipek Oz vs. Yarden Akler - meciuri reciproce
16.07.19 | Calificare | Ipek Oz | Yarden Akler | 6-2, 6-2 | detaliu meci | W80 Nur | Hard |
Ipek Oz form & Yarden Akler form
Ipek Oz - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
W75 Ricany - Indoor Hard | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - retragere | detaliu meci | |
11.03.24 Calificare | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W75 Trnava - Indoor Hard | ||||
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W50 Macon - Indoor Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W75 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - retragere | detaliu meci | |
31.01.24 1-a rundă | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | detaliu meci | |
Uruguay - Zgura | ||||
06.12.23 a 2-a rundă | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.12.23 1-a rundă | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | detaliu meci | |
Florianopolis - Zgura | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | detaliu meci | |
20.11.23 1-a rundă | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
Colina - Zgura | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
15.10.23 Calificare | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - retragere | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
14.09.23 a 3-a rundă | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | detaliu meci | |
W60 Collonge - Zgura | ||||
02.09.23 Semifinală | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci |
Yarden Akler - ultimele meciuri
W25 Akko - Hard | ||||
17.05.22 Calificare | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
16.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Chiang - Hard | ||||
25.04.22 2-a rundă de calif. | vs. Deanne Choo | 6-3, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Chiang - Hard | ||||
17.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Milan Krish | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Chiang - Hard | ||||
11.04.22 2-a rundă de calif. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Kanyanut Sudsaard | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Chiang - Hard | ||||
03.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Michelle Yeo | 1-6, 7-5, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Amarante - Hard | ||||
19.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Naroa Aranzabal | 1-6, 6-78 | detaliu meci | |
W15 Almada - Hard | ||||
12.07.21 Calificare | vs. Sashi Kempster | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Urszula Nebelska | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Madrid - Hard | ||||
13.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Madrid - Hard | ||||
06.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 2-6, 6-10 | detaliu meci | |
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Alina Silich | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
09.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
09.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Tatu | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Manacor - Hard | ||||
01.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Nina Stadler | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Villena - Hard | ||||
08.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Irys Ekani | 0-6, 6-75 | detaliu meci | |
07.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.01.21 Calificare | vs. Antonia Schmidt | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
11.01.21 2-a rundă de calif. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Alexandra Vasilyeva | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
15.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 5-7, 11-13 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
08.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 4-6, 11-13 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
18.08.20 1-a rundă | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-4, - Yarden Akler - retragere | detaliu meci | |
13.08.20 1-a rundă | vs. Mika Dagan Fruchtman | 0-3, - Yarden Akler - retragere | detaliu meci | |
12.08.20 1-a rundă | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
11.08.20 1-a rundă | vs. Shavit Kimchi | 7-62, 3-6, 2-6 | detaliu meci |