MECI
29.09.21 | 1-a rundă | Irene Lavino | Ines Faltinger | 6-1, 6-0 | W15 Cairo | Zgura |
STATISTICI MECI
Irene Lavino | Ines Faltinger | |
Prima administrare % | 24/39 (62%) | 26/45 (58%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 19/24 (79%) | 9/26 (35%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 8/15 (53%) | 6/19 (32%) |
Puncte câştigate din returnare | 30/45 (67%) | 12/39 (31%) |
Total puncte câştigate | 57/84 (68%) | 27/84 (32%) |
Greșeli duble | 2 | 3 |
ași | 0 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Ines Faltinger | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Irene Lavino | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Ines Faltinger | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Irene Lavino | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Ines Faltinger | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Irene Lavino | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Ines Faltinger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Irene Lavino | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ines Faltinger | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Irene Lavino | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Ines Faltinger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Irene Lavino | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Ines Faltinger | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Austria
12.06.03, 20 Vârsta
12.06.03, 20 Vârsta
Irene Lavino vs. Ines Faltinger - meciuri reciproce
29.09.21 | 1-a rundă | Irene Lavino | Ines Faltinger | 6-1, 6-0 | detaliu meci | W15 Cairo | Zgura |
Irene Lavino form & Ines Faltinger form
Irene Lavino - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
19.03.24 1-a rundă | vs. Polina Leykina | 1-6, 6-4, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Ylena In-Albon | 0-4, - Irene Lavino - retragere | detaliu meci | |
24.10.23 Calificare | vs. Virginia Ferrara | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
23.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 7-67, 10-8 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
17.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-0, 6-74, 4-10 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
26.09.23 Calificare | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Federica Di Sarra | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
19.09.23 Calificare | vs. Caterina Odorizzi | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Fiano - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Gaia Parravicini | 5-7, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Brasov - Zgura | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Koge - Zgura | ||||
31.07.23 Calificare | vs. Anna Zyryanova | 7-68, 1-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
25.07.23 1-a rundă | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Getxo - Zgura | ||||
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Martha Matoula | 6-4, 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
05.07.23 1-a rundă | vs. Raquel Gonzalez Vilar | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
03.07.23 Calificare | vs. Min Liu | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Prisha Vyas | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
27.06.23 1-a rundă | vs. Tilwith Di Girolami | 6-3, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Natalija Senic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.06.23 Calificare | vs. Darya Velikova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
05.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Tara Mihaljevic | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Katerina Stewart | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Bastad - Zgura | ||||
09.05.23 Calificare | vs. Daria Yesypchuk | 3-6, 7-5, 7-10 | detaliu meci | |
08.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Isabell Ek | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Paula Arias Manjon | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.04.23 1-a rundă | vs. Benedetta Ortenzi | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
18.04.23 1-a rundă | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 4-6, 7-65, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Marina Benito | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
24.03.23 Sfert de finală | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 1-6 | detaliu meci |
Ines Faltinger - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Helena Buchwald | 6-2, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.03.24 Calificare | vs. Helena Buchwald | 5-7, 6-3, 10-4 | detaliu meci | |
25.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Alisa Vasileva | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Vlada Guryleva | 3-6, 7-64, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Anna Kartseva | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.11.23 Calificare | vs. Duru Soke | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Denisa Elena Plesa | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Jelena Ristic | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
18.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Manca Pislak | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Lara Schmidt | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Maja Radenkovic | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Osijek - Zgura | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Panna Bartha | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Eindhoven - Zgura | ||||
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-74, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
25.07.23 Calificare | vs. Johanna Silva | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Naoko Eto | 7-62, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
W25 Poertschach - Zgura | ||||
06.06.23 1-a rundă | vs. Alina Michalitsch | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.06.23 Calificare | vs. Stefanie Auer | 2-6, 6-2, 12-10 | detaliu meci | |
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Jasmin-Sabrina Opris | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Annenheim - Zgura | ||||
30.05.23 1-a rundă | vs. Jesika Maleckova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Warmbad - Zgura | ||||
22.05.23 Calificare | vs. Nika Radisic | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Elena Karner | 3-6, 6-2, Elena Karner - retragere | detaliu meci | |
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Miriam-Katharina Opris | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Poertschach - Zgura | ||||
08.05.23 1-a rundă | vs. Mara Guth | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Darya Velikova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Gozde Turhan | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.04.23 Calificare | vs. Ann Akasha Ceuca | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Linda Sevcikova | 6-75, 6-1, 10-7 | detaliu meci |