MECI
01.07.20 | 1-a rundă | Isabella Shinikova | Nefisa Berberovic | 1-6, 6-4, 6-3 | All Lower | Zgura |
STATISTICI MECI
1 | ||
Isabella Shinikova | 0-3 | |
0-0 | ||
1-3 | Nefisa Berberovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
Isabella Shinikova | 1-4 | |
0-0 | ||
1-5 | Nefisa Berberovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40 | ||
1-6 |
2 | ||
Isabella Shinikova | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Nefisa Berberovic | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Isabella Shinikova | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Nefisa Berberovic | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Isabella Shinikova | 2-2 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
3-2 | Nefisa Berberovic | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Isabella Shinikova | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Nefisa Berberovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Isabella Shinikova | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Nefisa Berberovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Isabella Shinikova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
1-0 | Nefisa Berberovic | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP], 40-40 | ||
Isabella Shinikova | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
2-1 | Nefisa Berberovic | |
0-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-A | ||
Isabella Shinikova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-30 | ||
3-2 | Nefisa Berberovic | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Isabella Shinikova | 4-2 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
4-3 | Nefisa Berberovic | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-40, 40-40 | ||
Isabella Shinikova | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Isabella Shinikova vs. Nefisa Berberovic - meciuri reciproce
01.07.20 | 1-a rundă | Isabella Shinikova | Nefisa Berberovic | 1-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | All Lower | Zgura |
Isabella Shinikova form & Nefisa Berberovic form
Isabella Shinikova - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Johanna Silva | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Olivia Carneiro | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Chiara Girelli | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-3, 6-72 | detaliu meci | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Georgia Pedone | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
22.02.24 Sfert de finală | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.02.24 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Reyngold | 6-74, 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
10.02.24 Sfert de finală | vs. Ylena In-Albon | 6-77, 2-6 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Martha Matoula | 6-3, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
18.01.24 a 3-a rundă | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
12.01.24 a 3-a rundă | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
12.01.24 Sfert de finală | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Alina Granwehr | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W100 Dubai - Hard | ||||
08.12.23 Sfert de finală | vs. Nigina Abduraimova | 6-77, 2-6 | detaliu meci | |
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Viktoria Hruncakova | 7-65, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
04.12.23 Calificare | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
18.11.23 Semifinală | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Samira De Stefano | 6-1, 2-6, 6-0 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Melania Delai | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Loule - Hard | ||||
27.10.23 a 2-a rundă | vs. Sarah Iliev | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 7-5 | detaliu meci |
Nefisa Berberovic - ultimele meciuri
W35 Alaminos - Zgura | ||||
19.03.24 Calificare | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 6-4, 10-12 | detaliu meci | |
18.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Eliz Maloney | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.03.24 Calificare | vs. Tara Wurth | 5-2, def. | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 7-5, 3-6, 10-6 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Tamara Zidansek | 6-1, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
27.02.24 Calificare | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Kiara Nina Kucikova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W75 Grenoble - Indoor Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Berfu Cengiz | 6-79, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Porto - Indoor Hard | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.01.24 Calificare | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-5, 7-66 | detaliu meci | |
W75+H Porto - Indoor Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.01.24 Calificare | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Lousada - Indoor Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Lousada - Indoor Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Elena Pridankina | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Funchal - Hard | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Lea Boskovic | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
13.11.23 Calificare | vs. Fiona Ganz | 6-1, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Faro - Hard | ||||
21.10.23 Semifinală | vs. Harmony Tan | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.10.23 a 2-a rundă | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 3-6, 7-63 | detaliu meci | |
20.10.23 Sfert de finală | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Matilde Jorge | 6-4, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Maria Garcia Cid | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Santarem - Hard | ||||
01.10.23 Finală | vs. Eva Guerrero Alvarez | 2-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
30.09.23 Semifinală | vs. Lea Boskovic | 2-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
29.09.23 Sfert de finală | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Katy Dunne | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Yuriko Miyazaki | 6-2, 6-1 | detaliu meci |