MECI
08.02.21 | Calificare | Jade Marie | Emma Van Poppel | 7-5, 3-6, 10-6 | W15 Monastir | Hard |
STATISTICI MECI
Franta
17.02.04, 20 Vârsta
17.02.04, 20 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Olanda
01.02.01, 23 Vârsta
01.02.01, 23 Vârsta
Jade Marie vs. Emma Van Poppel - meciuri reciproce
08.02.21 | Calificare | Jade Marie | Emma Van Poppel | 7-5, 3-6, 10-6 | detaliu meci | W15 Monastir | Hard |
Jade Marie form & Emma Van Poppel form
Jade Marie - ultimele meciuri
W15 Norges - Hard | ||||
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Lola Collin | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Hanna Bougouffa | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Emmanuelle Girard | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Linda Ajimi | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Milana Maslenkova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Le - Zgura | ||||
20.03.23 Calificare | vs. Camilla Gennaro | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Chekanskaya | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Gonesse - Zgura | ||||
15.03.23 1-a rundă | vs. Linda Salvi | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Elizabete Brutane | 6-3, 6-72, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Helena Mohamed | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
02.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Margherita Marcon | 6-2, 2-6, 11-13 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.12.22 2-a rundă de calif. | vs. Magdalini Adaloglou | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
25.12.22 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Ben Aba | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Duffel - Zgura | ||||
16.08.22 1-a rundă | vs. Sem Hazes | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.08.22 Calificare | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
14.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Biot | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Marrakech - Zgura | ||||
21.03.22 2-a rundă de calif. | vs. Magdalena Stoilkovska | 3-6, 6-710 | detaliu meci | |
W15 Marrakech - Zgura | ||||
13.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Asia Serafini | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Nana Kawagishi | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Juliane Triebe | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Le - Zgura | ||||
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Gonesse - Zgura | ||||
15.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Anna Gabric | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Cosima Trinity Calinescu | 2-6, 6-3, 12-10 | detaliu meci | |
W15+H Amiens - Zgura | ||||
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Rocchetti | 7-64, 2-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.02.21 Calificare | vs. Evita Ramirez | 2-6, 6-4, 5-10 | detaliu meci | |
21.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.02.21 Calificare | vs. Joanna Tomera | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Nour Gueblaoui | 6-2, 7-5 | detaliu meci |
Emma Van Poppel - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Montreal - Indoor Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Ana Grubor | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Brossard - Indoor Hard | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Jada Bui | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Nina Potocnik | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.02.24 Calificare | vs. Tatyana Nikolenko | 6-4, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Julia Peer | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Sharm - Hard | ||||
29.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Anna Sedysheva | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Danique Havermans | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
19.12.23 1-a rundă | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.12.23 Calificare | vs. Elizaveta Koklina | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
17.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Stacy Chepkemei Yego | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
11.12.23 Calificare | vs. Ametmarie Perez | 6-73, 7-66, 6-10 | detaliu meci | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Carolyn Campana | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Guadalajara - Zgura | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Gabriela Lee | 6-4, 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Katya Ramirez | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Santo - Hard | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Santo - Hard | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Rebeca Pereira | 7-62, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.11.23 Calificare | vs. Oziera Ahmad | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Villena - Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Nora Ayala Serra | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.09.23 1-a rundă | vs. Paula Cembranos | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Sandra Samir | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Adi Gavish | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
11.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Isabelle Cherny | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Marie Vogt | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Oldenzaal - Zgura | ||||
28.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Klasen | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
20.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Valerija Maija Kargina | - Emma Van Poppel - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W100 Maspalomas - Zgura | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Oleksandra Oliynykova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Eindhoven - Zgura | ||||
31.07.23 Calificare | vs. Mathilde Lollia | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Ella Kordik | 7-5, 4-6, 10-6 | detaliu meci |