MECI
11.09.20 | 1-a rundă | Jana Bojovic | Doroteja Joksovic | 6-3, 6-0 | All Lower | Zgura |
STATISTICI MECI
2 | ||
Jana Bojovic | 4-1 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP], 0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-2 | Doroteja Joksovic | |
0-0 | ||
Jana Bojovic | 4-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Jana Bojovic | 6-3 | |
6-0 |
1 | ||
3-0 | Doroteja Joksovic | |
0-0 | ||
Jana Bojovic | 3-1 | |
4-1 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 30-0, 30-30, 30-40 | ||
Jana Bojovic | 4-2 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
4-3 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Jana Bojovic | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Jana Bojovic | 1-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Doroteja Joksovic | |
0-0 | ||
Jana Bojovic | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30, A-40 | ||
4-0 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 30-0, 0-0 | ||
Jana Bojovic | 5-0 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP], 0-0, 15-0, 40-0 | ||
6-0 | Doroteja Joksovic | |
6-0 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Serbia
24.06.00, 23 Vârsta
24.06.00, 23 Vârsta
Jana Bojovic vs. Doroteja Joksovic - meciuri reciproce
11.09.20 | 1-a rundă | Jana Bojovic | Doroteja Joksovic | 6-3, 6-0 | detaliu meci | All Lower | Zgura |
Jana Bojovic form & Doroteja Joksovic form
Jana Bojovic - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Beatrice Ricci | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Melanie Klaffner | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Gonesse - Zgura | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-1, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Michaela Bayerlova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Massiva Boukirat | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
16.01.24 a 2-a rundă | vs. Polona Hercog | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.01.24 1-a rundă | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.12.23 Finală | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
16.12.23 Semifinală | vs. Rada Zolotareva | 7-66, 6-3 | detaliu meci | |
15.12.23 Sfert de finală | vs. Natalija Senic | 6-1, 1-0, Natalija Senic - retragere | detaliu meci | |
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Ania Hertel | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
13.12.23 1-a rundă | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.12.23 Finală | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.12.23 Semifinală | vs. Basak Eraydin | Basak Eraydin - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
09.12.23 a 2-a rundă | vs. Katerina Tsygourova | 2-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
09.12.23 Sfert de finală | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
07.12.23 1-a rundă | vs. Anamaria Federica Oana | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Nika Radisic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
08.10.23 Finală | vs. Dimitra Pavlou | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
07.10.23 Semifinală | vs. Denisa Hindova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Suana Tucakovic | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Bojana Marinkovic | 4-2, Bojana Marinkovic - retragere | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Mia Popovic | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
25.09.23 Calificare | vs. Elena Pridankina | 5-7, 6-72 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Lara Schmidt | 7-62, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Pazardzhik - Zgura | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Radka Zelnickova | 7-63, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
18.09.23 Calificare | vs. Julia Terziyska | 4-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 4-1, Karola Patricia Bejenaru - retragere | detaliu meci |
Doroteja Joksovic - ultimele meciuri
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
14.10.21 a 2-a rundă | vs. Elena Pridankina | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.10.21 1-a rundă | vs. Ksenia Kolesnikova | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
06.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Fiona Ganz | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
24.08.21 Calificare | vs. Lilly Elida Haseth | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
23.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Annika Barth | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Laure Line Monnoyer | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
18.08.21 1-a rundă | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Milenkovic | 2-6, 0-3, - Doroteja Joksovic - retragere | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
01.06.21 Calificare | vs. Yvonna Zuffova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
31.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Senka Deletic | 5-7, 6-0, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
22.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Denise Hrdinkova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
15.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Beatriz Haddad Maia | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
08.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Naomi Broady | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
24.09.20 1-a rundă | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
23.09.20 1-a rundă | vs. Draginja Vukovic | 6-77, 1-6 | detaliu meci | |
17.09.20 1-a rundă | vs. Cemre Anil | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
16.09.20 1-a rundă | vs. Anita Wagner | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.09.20 1-a rundă | vs. Ani Vangelova | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
11.09.20 1-a rundă | vs. Jana Bojovic | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.09.20 1-a rundă | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.09.20 1-a rundă | vs. Laura Radakovic | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
03.09.20 1-a rundă | vs. Mariana Drazic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
01.09.20 1-a rundă | vs. Ipek Oz | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
31.07.20 1-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
27.07.20 1-a rundă | vs. Tamara Curovic | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.07.20 1-a rundă | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.07.20 1-a rundă | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
10.07.20 1-a rundă | vs. Basak Eraydin | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.07.20 1-a rundă | vs. Mariana Drazic | 4-6, 7-65, 3-6 | detaliu meci | |
06.07.20 1-a rundă | vs. Lina Gjorcheska | 0-6, 4-6 | detaliu meci |