MECI
11.09.20 | Sfert de finală | Jana Cepelova | Jesika Maleckova | 6-2, 6-73, 6-1 | W25 Prague | Zgura |
STATISTICI MECI
Jana Cepelova | Jesika Maleckova | |
Prima administrare % | 61/95 (64%) | 38/90 (42%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 41/61 (67%) | 20/38 (53%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 16/34 (47%) | 24/52 (46%) |
Break-ballurile câştigate | 8/11 (73%) | 3/14 (21%) |
Puncte câştigate din returnare | 46/90 (51%) | 38/95 (40%) |
Total puncte câştigate | 103/185 (56%) | 82/185 (44%) |
Greșeli duble | 6 | 4 |
ași | 0 | 4 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jana Cepelova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jana Cepelova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Jana Cepelova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jana Cepelova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jana Cepelova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jana Cepelova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Jana Cepelova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jana Cepelova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Jana Cepelova | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jana Cepelova | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
6-6 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 3-5, 3-6 | ||
6-73 |
3 | ||
0-0 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jana Cepelova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jana Cepelova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jana Cepelova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Jana Cepelova vs. Jesika Maleckova - meciuri reciproce
11.09.20 | Sfert de finală | Jana Cepelova | Jesika Maleckova | 6-2, 6-73, 6-1 | detaliu meci | W25 Prague | Zgura |
09.07.12 | a 2-a rundă | Jana Cepelova | Jesika Maleckova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | Aschaffenburg | Zgura |
Jana Cepelova form & Jesika Maleckova form
Jana Cepelova - ultimele meciuri
New York - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
28.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Laura Siegemund | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Olga Danilovic | 7-5, 7-68 | detaliu meci | |
Gaiba - Iarbă | ||||
20.06.23 1-a rundă | vs. Laura Pigossi | 6-3, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Ostrava - Indoor Hard | ||||
17.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Cori Gauff | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
22.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
13.09.20 Finală | vs. Renata Zarazua | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
12.09.20 Semifinală | vs. Oana Georgeta Simion | 6-1, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
11.09.20 Sfert de finală | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-73, 6-1 | detaliu meci | |
10.09.20 a 2-a rundă | vs. Miriam Kolodziejova | 6-74, 6-2, 7-62 | detaliu meci | |
08.09.20 1-a rundă | vs. Gabriela Lee | 6-1, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
29.08.20 1-a rundă | vs. Chihiro Muramatsu | 6-75, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
Lyon - Indoor Hard | ||||
29.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Margot Yerolymos | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
Doha - Hard | ||||
22.02.20 Calificare | vs. Jil Teichmann | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
21.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Kurumi Nara | 4-6, 0-3, - Jana Cepelova - retragere | detaliu meci | |
Taipei - Carpet | ||||
15.11.19 Sfert de finală | vs. Vitalia Diatchenko | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.11.19 a 2-a rundă | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
11.11.19 1-a rundă | vs. Tereza Martincova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
08.11.19 Sfert de finală | vs. Kurumi Nara | 6-77, 6-75 | detaliu meci | |
06.11.19 a 2-a rundă | vs. Nao Hibino | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
05.11.19 1-a rundă | vs. Xinyu Wang | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
W100 Szekesfehervar - Zgura | ||||
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Martina Trevisan | 7-64, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Dalma Galfi | 6-3, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
Moscow - Indoor Hard | ||||
15.10.19 1-a rundă | vs. Ekaterina Alexandrova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.10.19 Calificare | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
13.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Zakharova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
12.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
New Haven - Hard | ||||
05.09.19 a 3-a rundă | vs. Usue Maitane Arconada | 0-6, 1-4, - Jana Cepelova - retragere | detaliu meci | |
04.09.19 a 2-a rundă | vs. Rosalyn Small | 6-0, 6-0 | detaliu meci |
Jesika Maleckova - ultimele meciuri
W50 Murska - Indoor Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Alja Senica | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
W75 Maribor - Indoor Hard | ||||
18.03.24 Calificare | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Eva Cikajlo | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W50 Porto - Indoor Hard | ||||
29.01.24 Calificare | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W75+H Porto - Indoor Hard | ||||
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Nigina Abduraimova | 7-66, 2-6, 1-2, - Jesika Maleckova - retragere | detaliu meci | |
28.11.23 Calificare | vs. Merel Hoedt | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
15.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Klosters - Zgura | ||||
07.07.23 Sfert de finală | vs. Lara Schmidt | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Julie Struplova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
04.07.23 1-a rundă | vs. Berta Bonardi | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Ilkley - Iarbă | ||||
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
's-Hertogenbosch - Iarbă | ||||
10.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Sachia Vickery | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Poertschach - Zgura | ||||
07.06.23 a 2-a rundă | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.06.23 1-a rundă | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Annenheim - Zgura | ||||
03.06.23 Finală | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
02.06.23 Semifinală | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
01.06.23 Sfert de finală | vs. Lara Michel | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
31.05.23 a 2-a rundă | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
30.05.23 1-a rundă | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Strasbourg - Zgura | ||||
20.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Su-Wei Hsieh | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Oeiras - Zgura | ||||
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.04.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Yashina | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
24.04.23 Calificare | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-1 | detaliu meci |