MECI
08.01.20 | 1-a rundă | Jana Fett | Elena Malygina | 6-2, 6-2 | W25 Hong | Hard |
STATISTICI MECI
Jana Fett | Elena Malygina | |
Prima administrare % | 37/54 (69%) | 30/46 (65%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 26/37 (70%) | 13/30 (43%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 10/17 (59%) | 6/16 (38%) |
Break-ballurile câştigate | 5/6 (83%) | 1/4 (25%) |
Puncte câştigate din returnare | 27/46 (59%) | 18/54 (33%) |
Total puncte câştigate | 63/100 (63%) | 37/100 (37%) |
Greșeli duble | 4 | 4 |
ași | 2 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Jana Fett | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Elena Malygina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jana Fett | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-0 | Elena Malygina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Jana Fett | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Elena Malygina | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Jana Fett | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Elena Malygina | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Jana Fett | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Elena Malygina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jana Fett | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Jana Fett | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Elena Malygina | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jana Fett | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Elena Malygina | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Jana Fett vs. Elena Malygina - meciuri reciproce
08.01.20 | 1-a rundă | Jana Fett | Elena Malygina | 6-2, 6-2 | detaliu meci | W25 Hong | Hard |
Jana Fett form & Elena Malygina form
Jana Fett - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W75 Trnava - Indoor Hard | ||||
09.03.24 Semifinală | vs. Celine Naef | 2-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 7-611 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Kristina Mladenovic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Sara Sarinova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Macon - Indoor Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Amandine Hesse | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
W50 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
07.02.24 a 2-a rundă | vs. Katy Dunne | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Danielle Daley | 4-6, 7-66, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Porto - Indoor Hard | ||||
02.02.24 Sfert de finală | vs. Aliona Falei | 1-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
31.01.24 1-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Dominika Salkova | 5-7, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
Midland - Indoor Hard | ||||
05.11.23 Finală | vs. Anna Kalinskaya | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
04.11.23 Semifinală | vs. Emma Navarro | 3-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
03.11.23 Sfert de finală | vs. Taylor Townsend | Taylor Townsend - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Rebecca Marino | 5-7, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Toronto - Indoor Hard | ||||
29.10.23 Finală | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
28.10.23 Semifinală | vs. Victoria Mboko | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
27.10.23 Sfert de finală | vs. Louisa Chirico | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Madison Sieg | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Ariana Arseneault | 6-2, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Guadalajara - Hard | ||||
16.09.23 Calificare | vs. Grace Min | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
09.09.23 Semifinală | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
08.09.23 Sfert de finală | vs. Zeynep Sonmez | 7-61, 6-4 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Marina Bassols Ribera | 6-3, 6-3 | detaliu meci |
Elena Malygina - ultimele meciuri
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Hinode - Hard | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
09.03.24 Semifinală | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Helsinki - Indoor Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W50 Roehampton - Indoor Hard | ||||
12.02.24 Calificare | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W35 Sunderland - Indoor Hard | ||||
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Loughborough - Indoor Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Sunderland - Indoor Hard | ||||
05.11.23 Finală | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
04.11.23 Semifinală | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - retragere | detaliu meci | |
03.11.23 Sfert de finală | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
18.09.23 Calificare | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - retragere | detaliu meci | |
W25 Leiria - Hard | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Malmo - Zgura | ||||
24.08.23 Sfert de finală | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | detaliu meci |