MECI
31.05.21 | 2-a rundă de calif. | Jasmijn Gimbrere | Haine Ogata | 6-0, 6-2 | W15 Monastir | Hard |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Japonia
29.08.93, 30 Vârsta
28592 $
29.08.93, 30 Vârsta
28592 $
Jasmijn Gimbrere vs. Haine Ogata - meciuri reciproce
31.05.21 | 2-a rundă de calif. | Jasmijn Gimbrere | Haine Ogata | 6-0, 6-2 | detaliu meci | W15 Monastir | Hard |
Jasmijn Gimbrere form & Haine Ogata form
Jasmijn Gimbrere - ultimele meciuri
W50 Roehampton - Indoor Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Alice Gillan | 4-6, - Jasmijn Gimbrere - retragere | detaliu meci | |
W50 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Lea Boskovic | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
05.02.24 Calificare | vs. Nadine Keller | 4-6, 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Emma Wilson | 6-3, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Sunderland - Indoor Hard | ||||
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 7-68, 3-6 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
15.01.24 Calificare | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Amelie Brooks | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Loughborough - Indoor Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 6-77 | detaliu meci | |
08.01.24 Calificare | vs. Anna Frey | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Ciara Moore | 3-6, 7-5, 10-7 | detaliu meci | |
W25 Selva - Indoor Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Anastasia Abbagnato | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Ortisei - Indoor Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.11.23 Calificare | vs. Laura Cilekova | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Petange - Indoor Hard | ||||
17.11.23 Sfert de finală | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Julia Avdeeva | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
13.11.23 Calificare | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Yana Morderger | 6-74, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Sunderland - Indoor Hard | ||||
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Valentina Ryser | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Eliz Maloney | 5-7, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Mingge Xu | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Oldenzaal - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Amarni Banks | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Johnson | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Naho Sato | 1-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Amstelveen - Zgura | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Annelin Bakker | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W40 The - Zgura | ||||
03.07.23 Calificare | vs. Yana Morderger | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Ystad - Zgura | ||||
21.06.23 1-a rundă | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 0-6 | detaliu meci |
Haine Ogata - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Elizaveta Shebekina | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
W15 Kuala - Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Yanni Liu | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
05.03.24 Calificare | vs. Xiaowei Li | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Riko Kikawada | 3-4, Riko Kikawada - retragere | detaliu meci | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Riko Kikawada | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Wellington - Hard | ||||
14.12.23 Sfert de finală | vs. Mao Mushika | 5-7, 6-71 | detaliu meci | |
13.12.23 a 2-a rundă | vs. Monique Barry | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
12.12.23 1-a rundă | vs. Sahra Dennehy | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
05.12.23 1-a rundă | vs. Basak Eraydin | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Eva Garkusha | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Natalija Senic | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.09.23 1-a rundă | vs. Yuka Hosoki | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
25.09.23 Calificare | vs. Yukina Saigo | 5-7, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Oka Kurotaki | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Kyoto - Indoor Hard | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Na Hyun Kang | 6-4, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Himari Sato | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
01.08.23 Calificare | vs. Soo Ha Jang | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Miyu Nakashima | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Thasaporn Naklo | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.07.23 1-a rundă | vs. Haram Kim | 6-3, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Kawaguchi - Hard | ||||
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Nana Kawagishi | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.06.23 1-a rundă | vs. Honori Koyama | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
13.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Yuka Matsumoto | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
13.06.23 Calificare | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 3-2, Ayaka Ozeki - retragere | detaliu meci | |
W15 Osaka - Hard | ||||
17.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Yuno Kitahara | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
W25 Osaka - Hard | ||||
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Singapore - Hard | ||||
04.04.23 1-a rundă | vs. Meiqi Guo | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Kofu - Hard | ||||
28.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Naho Sato | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Akari Inoue | 6-4, 6-0 | detaliu meci |