MECI
26.01.22 | 1-a rundă | Jasmijn Gimbrere | Talia Neilson Gatenby | 6-1, 6-1 | W25 Loughborough | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Jasmijn Gimbrere | Talia Neilson Gatenby | |
Prima administrare % | 34/44 (77%) | 21/39 (54%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 23/34 (68%) | 8/21 (38%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 6/10 (60%) | 5/18 (28%) |
Break-ballurile câştigate | 6/7 (86%) | 1/5 (20%) |
Puncte câştigate din returnare | 26/39 (67%) | 15/44 (34%) |
Total puncte câştigate | 55/83 (66%) | 28/83 (34%) |
Greșeli duble | 1 | 4 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
Jasmijn Gimbrere | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Talia Neilson Gatenby | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jasmijn Gimbrere | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Talia Neilson Gatenby | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jasmijn Gimbrere | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Talia Neilson Gatenby | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jasmijn Gimbrere | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Talia Neilson Gatenby | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Jasmijn Gimbrere | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Talia Neilson Gatenby | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jasmijn Gimbrere | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Talia Neilson Gatenby | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jasmijn Gimbrere | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Talia Neilson Gatenby | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Jasmijn Gimbrere vs. Talia Neilson Gatenby - meciuri reciproce
26.01.22 | 1-a rundă | Jasmijn Gimbrere | Talia Neilson Gatenby | 6-1, 6-1 | detaliu meci | W25 Loughborough | Indoor Hard |
Jasmijn Gimbrere form & Talia Neilson Gatenby form
Jasmijn Gimbrere - ultimele meciuri
W50 Roehampton - Indoor Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Alice Gillan | 4-6, - Jasmijn Gimbrere - retragere | detaliu meci | |
W50 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Lea Boskovic | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
05.02.24 Calificare | vs. Nadine Keller | 4-6, 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Emma Wilson | 6-3, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Sunderland - Indoor Hard | ||||
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 7-68, 3-6 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
15.01.24 Calificare | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Amelie Brooks | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Loughborough - Indoor Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 6-77 | detaliu meci | |
08.01.24 Calificare | vs. Anna Frey | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Ciara Moore | 3-6, 7-5, 10-7 | detaliu meci | |
W25 Selva - Indoor Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Anastasia Abbagnato | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Ortisei - Indoor Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.11.23 Calificare | vs. Laura Cilekova | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Petange - Indoor Hard | ||||
17.11.23 Sfert de finală | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Julia Avdeeva | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
13.11.23 Calificare | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Yana Morderger | 6-74, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Sunderland - Indoor Hard | ||||
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Valentina Ryser | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Eliz Maloney | 5-7, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Mingge Xu | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Oldenzaal - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Amarni Banks | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Johnson | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Naho Sato | 1-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Amstelveen - Zgura | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Annelin Bakker | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W40 The - Zgura | ||||
03.07.23 Calificare | vs. Yana Morderger | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Ystad - Zgura | ||||
21.06.23 1-a rundă | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 0-6 | detaliu meci |
Talia Neilson Gatenby - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Benedetta Baratto | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
26.03.24 Calificare | vs. Mariam Atia | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
25.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Malene Helgo | 5-7, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Mariam Atia | 4-6, 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Tianmi Mi | 3-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Dilana Rsovac | - Talia Neilson Gatenby - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.02.24 Sfert de finală | vs. Manon Arcangioli | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Beatrice Ricci | 7-66, 6-4 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Nina Radovanovic | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
20.02.24 Calificare | vs. Meng Yi Chen | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Georgina Hays | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Ottavia Massetti | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Ilkley - Iarbă | ||||
19.06.23 Calificare | vs. Arianne Hartono | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Alice Robbe | 6-78, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W100 Surbiton - Iarbă | ||||
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Emiliana Arango | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.05.23 a 2-a rundă | vs. Giulia Crescenzi | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.05.23 1-a rundă | vs. Nina Rudiukova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.05.23 Sfert de finală | vs. Ranah Akua Stoiber | 7-64, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.05.23 a 2-a rundă | vs. Salma Drugdova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
10.05.23 1-a rundă | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.04.23 Semifinală | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.04.23 Sfert de finală | vs. Dasha Ivanova | 5-7, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
06.04.23 a 2-a rundă | vs. Magdalini Adaloglou | 6-2, 3-6, 6-0 | detaliu meci | |
05.04.23 1-a rundă | vs. Anna Gabric | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.23 1-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Glasgow - Indoor Hard | ||||
14.02.23 1-a rundă | vs. Maia Lumsden | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
13.02.23 Calificare | vs. Cristiana Ferrando | 7-5, 6-1 | detaliu meci |