INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Jazmin Ortenzi vs. Simona Ogescu - meciuri reciproce
09.12.21 | 1-a rundă | Jazmin Ortenzi | Simona Ogescu | 6-3, 6-1 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Jazmin Ortenzi form & Simona Ogescu form
Jazmin Ortenzi - ultimele meciuri
W50 Sao - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Fernanda Labrana | 7-5, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Campinas - Zgura | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Emily Seibold | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sao - Zgura | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Carolina Meligeni Alves | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Cordoba - Zgura | ||||
10.03.24 Finală | vs. Julieta Estable | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
09.03.24 Semifinală | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 7-64, 6-0 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Melany Solange Krywoj | 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Maria Victoria Marchesini | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Carolina Bohrer Martins | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Buenos - Zgura | ||||
26.01.24 Sfert de finală | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
25.01.24 a 3-a rundă | vs. Julieta Estable | 4-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
24.01.24 a 2-a rundă | vs. Jamie Loeb | 6-2, 6-78, 7-65 | detaliu meci | |
22.01.24 1-a rundă | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Buenos - Zgura | ||||
18.01.24 a 3-a rundă | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Catarina Ibiraba Melleiro | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
15.01.24 1-a rundă | vs. Yuliana Monroy | 6-72, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
23.06.23 Sfert de finală | vs. Ana Candiotto | 6-0, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.06.23 a 2-a rundă | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
21.06.23 1-a rundă | vs. Valentina Ivanov | 6-3, 6-72, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
18.06.23 Sfert de finală | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
18.06.23 Semifinală | vs. Anja Stankovic | 4-6, 6-2, 7-10 | detaliu meci | |
17.06.23 a 2-a rundă | vs. Paula Arias Manjon | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
17.06.23 1-a rundă | vs. Masa Tanaskovic | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
08.06.23 a 2-a rundă | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
07.06.23 1-a rundă | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Recife - Zgura | ||||
28.05.23 Finală | vs. Sabastiani Leon | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
27.05.23 Semifinală | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-2, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
26.05.23 Sfert de finală | vs. Paola Ueno Dalmonico | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
25.05.23 a 2-a rundă | vs. Carolina Xavier Laydner | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
24.05.23 1-a rundă | vs. Pietra Rivoli | 6-3, 6-1 | detaliu meci |
Simona Ogescu - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Franziska Sziedat | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 2-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Elena Korokozidi | 4-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
13.11.23 Calificare | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Alyssa Reguer | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Marta Peric | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Aya El Aouni | 1-6, 6-1, 4-6 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Ema Lina Picorusevic | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Slobozia - Zgura | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.09.23 Calificare | vs. Alexia Iulia Marginean | 3-6, 6-79 | detaliu meci | |
18.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Crissy Alexia Tudora | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Buzau - Zgura | ||||
07.09.23 Sfert de finală | vs. Maria Sara Popa | 7-66, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.09.23 a 2-a rundă | vs. Chiara Fornasieri | 6-2, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
04.09.23 1-a rundă | vs. Carmen Andreea Herea | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Brasov - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Alisa Baranovska | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Daria Ioana Pastoric | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Brasov - Zgura | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Bistrita - Zgura | ||||
15.08.23 Calificare | vs. Selma Cadar | 2-6, 6-3, 6-10 | detaliu meci | |
14.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Diana Maria Ilie | 4-0, Diana Maria Ilie - retragere | detaliu meci | |
W15 Bacau - Zgura | ||||
15.07.23 Sfert de finală | vs. Patricija Paukstyte | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.07.23 a 2-a rundă | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
12.07.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Stuttgart - Zgura | ||||
03.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Bucharest - Zgura | ||||
20.06.23 1-a rundă | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
08.06.23 a 2-a rundă | vs. Nina Alibalic | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
07.06.23 1-a rundă | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-1 | detaliu meci |