MECI
21.10.19 | 1-a rundă de calif. | Jesika Maleckova | Simona Waltert | 6-3, 7-64 | W100 Szekesfehervar | Zgura |
STATISTICI MECI
Jesika Maleckova | Simona Waltert | |
Prima administrare % | 36/68 (53%) | 45/69 (65%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 30/36 (83%) | 28/45 (62%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 16/32 (50%) | 11/24 (46%) |
Break-ballurile câştigate | 3/8 (38%) | 2/5 (40%) |
Puncte câştigate din returnare | 30/69 (43%) | 22/68 (32%) |
Total puncte câştigate | 76/137 (55%) | 61/137 (45%) |
Greșeli duble | 2 | 3 |
ași | 3 | 0 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Jesika Maleckova vs. Simona Waltert - meciuri reciproce
24.09.20 | a 2-a rundă | Jesika Maleckova | Simona Waltert | 4-6, 6-3, 7-63 | detaliu meci | W25 Prerov | Zgura |
21.10.19 | 1-a rundă de calif. | Jesika Maleckova | Simona Waltert | 6-3, 7-64 | detaliu meci | W100 Szekesfehervar | Zgura |
20.06.18 | a 2-a rundă | Simona Waltert | Jesika Maleckova | 2-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | Klosters | Zgura |
Jesika Maleckova form & Simona Waltert form
Jesika Maleckova - ultimele meciuri
W50 Murska - Indoor Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Alja Senica | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
W75 Maribor - Indoor Hard | ||||
18.03.24 Calificare | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Eva Cikajlo | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W50 Porto - Indoor Hard | ||||
29.01.24 Calificare | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W75+H Porto - Indoor Hard | ||||
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Nigina Abduraimova | 7-66, 2-6, 1-2, - Jesika Maleckova - retragere | detaliu meci | |
28.11.23 Calificare | vs. Merel Hoedt | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
15.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Klosters - Zgura | ||||
07.07.23 Sfert de finală | vs. Lara Schmidt | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Julie Struplova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
04.07.23 1-a rundă | vs. Berta Bonardi | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Ilkley - Iarbă | ||||
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
's-Hertogenbosch - Iarbă | ||||
10.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Sachia Vickery | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Poertschach - Zgura | ||||
07.06.23 a 2-a rundă | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.06.23 1-a rundă | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Annenheim - Zgura | ||||
03.06.23 Finală | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
02.06.23 Semifinală | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
01.06.23 Sfert de finală | vs. Lara Michel | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
31.05.23 a 2-a rundă | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
30.05.23 1-a rundă | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Strasbourg - Zgura | ||||
20.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Su-Wei Hsieh | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Oeiras - Zgura | ||||
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.04.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Yashina | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
24.04.23 Calificare | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-1 | detaliu meci |
Simona Waltert - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Elsa Jacquemot | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W75 Trnava - Indoor Hard | ||||
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W50 Macon - Indoor Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Amandine Monnot | 6-75, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
W50 Roehampton - Indoor Hard | ||||
16.02.24 Sfert de finală | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Hannah Klugman | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Audrey Albie | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
05.02.24 1-a rundă | vs. Anna Blinkova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
04.02.24 Calificare | vs. Anna Bondar | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Maria Teodorescu | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Porto - Indoor Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Francisca Jorge | 7-66, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Calificare | vs. Anastasia Zakharova | 6-71, 1-6 | detaliu meci | |
10.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Petra Marcinko | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 Calificare | vs. Daria Snigur | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-64, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Nantes - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Manon Leonard | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W80 Poitiers - Indoor Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Alice Robbe | 6-0, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Amarni Banks | 6-2, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 7-64 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Pemra Ozgen | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Rouen - Indoor Hard | ||||
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Greetje Minnen | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.10.23 1-a rundă | vs. Chloe Paquet | 6-0, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
W80 Le - Hard | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
24.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Laura Siegemund | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Barranquilla - Hard | ||||
14.08.23 1-a rundă | vs. Sabine Lisicki | 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
W100 Landisville - Hard | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Mary Stoiana | 3-6, 3-6 | detaliu meci |