MECI
02.02.20 | 1-a rundă de calif. | Jizel Matos Sequeira Fernandes | Liubov Demidova | 6-3, 6-0 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Regatul Unit
07.02.01, 23 Vârsta
07.02.01, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
24.09.00, 23 Vârsta
24.09.00, 23 Vârsta
Jizel Matos Sequeira Fernandes vs. Liubov Demidova - meciuri reciproce
02.02.20 | 1-a rundă de calif. | Jizel Matos Sequeira Fernandes | Liubov Demidova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Jizel Matos Sequeira Fernandes form & Liubov Demidova form
Jizel Matos Sequeira Fernandes - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Denisa Hindova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Nina Alibalic | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Dilara Okur | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
12.03.24 Calificare | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Melis Sakiroglu | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Maelle Leclercq | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ava Williamson | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
06.12.23 1-a rundă | vs. Marta Soriano Santiago | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Iankovskaia | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
04.12.23 Calificare | vs. Delia Gaillard | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Laia Tarazona Peyro | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
28.11.23 Calificare | vs. Claudia Ferrer Perez | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Bohdana Bilokon | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Soledad Fayos Capilla | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Villena - Hard | ||||
23.10.23 Calificare | vs. Aaddi Gupta | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Africa Burillo Berezak | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
03.10.23 Calificare | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 1-6, 8-10 | detaliu meci | |
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Ana Lanisek | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Stephanie Nylander Altelius | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Tamara Curovic | 4-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
19.09.23 Calificare | vs. Melissa Boyden | 4-6, 6-0, 10-3 | detaliu meci | |
18.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Jana Stojanova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Borovinskaya | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Brasov - Zgura | ||||
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Alexia-Shara Iancu | 4-6, 6-0, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Brasov - Zgura | ||||
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 6-72, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Casablanca - Zgura | ||||
25.07.23 Calificare | vs. Daphnee Mpetshi Perricard | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Ilaria Sposetti | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Elena Gobetti | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Casablanca - Zgura | ||||
19.07.23 1-a rundă | vs. Aya El Aouni | 4-6, 5-7 | detaliu meci |
Liubov Demidova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Elif Albayrak | 2-6, 6-3, 2-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Izabelle Persson | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Rachel Gailis | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Defne Ursan | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.06.21 Calificare | vs. Estella Jaeger | 6-2, 4-6, 9-11 | detaliu meci | |
31.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Meryem Alexandra Guener | 7-5, 2-6, 19-17 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Jamilah Snells | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Dilara Okur | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
02.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Jacqueline Soloveychik | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Esther Bataille | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Jessica Plazas | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Semra Aksu | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Soumeya Anane | 1-6, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.01.21 2-a rundă de calif. | vs. Stanislava Bobrovnikova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Natalia Fehr | 2-6, 6-3, 11-9 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Silvia Maria Costache | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Ena Kajevic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Dora Olgungul | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Kamila Kerimbayeva | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
02.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Carlota Martinez Cirez | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Semra Aksu | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Yixuan Li | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.01.20 Calificare | vs. Bruna Casasampere Escoda | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
16.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Svetlana Iansitova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
01.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 0-6, 7-10 | detaliu meci |