MECI
08.02.21 | 1-a rundă de calif. | Joanne Zuger | Marne Dercksen | 6-1, 6-0 | W25 Potchefstroom | Hard |
STATISTICI MECI
Joanne Zuger | Marne Dercksen | |
Prima administrare % | 12/33 (36%) | 19/37 (51%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 10/12 (83%) | 7/19 (37%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 15/21 (71%) | 4/18 (22%) |
Break-ballurile câştigate | 6/9 (67%) | 1/1 (100%) |
Puncte câştigate din returnare | 26/37 (70%) | 8/33 (24%) |
Total puncte câştigate | 51/70 (73%) | 19/70 (27%) |
Greșeli duble | 3 | 9 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Marne Dercksen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Joanne Zuger | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Marne Dercksen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Joanne Zuger | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Marne Dercksen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Joanne Zuger | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Marne Dercksen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Joanne Zuger | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Marne Dercksen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Joanne Zuger | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Marne Dercksen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Joanne Zuger | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Marne Dercksen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
JAR
04.08.01, 22 Vârsta
04.08.01, 22 Vârsta
Joanne Zuger vs. Marne Dercksen - meciuri reciproce
15.02.21 | 1-a rundă de calif. | Joanne Zuger | Marne Dercksen | 6-1, 6-3 | detaliu meci | W25 Potchefstroom | Hard |
08.02.21 | 1-a rundă de calif. | Joanne Zuger | Marne Dercksen | 6-1, 6-0 | detaliu meci | W25 Potchefstroom | Hard |
Joanne Zuger form & Marne Dercksen form
Joanne Zuger - ultimele meciuri
Paris - Zgura | ||||
23.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Bogota - Zgura | ||||
02.04.23 Calificare | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
01.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Mariapaz Ospina | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Sopo - Zgura | ||||
31.03.23 Sfert de finală | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-63, 4-6 | detaliu meci | |
30.03.23 a 2-a rundă | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
29.03.23 1-a rundă | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Mosquera - Zgura | ||||
23.03.23 a 2-a rundă | vs. Martina Colmegna | 3-6, 0-1, - Joanne Zuger - retragere | detaliu meci | |
22.03.23 1-a rundă | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Anapoima - Zgura | ||||
18.03.23 Semifinală | vs. Arantxa Rus | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.03.23 Sfert de finală | vs. Eva Vedder | 7-64, 6-1 | detaliu meci | |
16.03.23 a 2-a rundă | vs. Francesca Jones | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
15.03.23 1-a rundă | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Boca - Zgura | ||||
10.03.23 Sfert de finală | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.03.23 a 2-a rundă | vs. Maria Mateas | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
08.03.23 1-a rundă | vs. Sophie Chang | 1-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W60+H Irapuato - Hard | ||||
15.02.23 1-a rundă | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Hua Hin - Hard | ||||
30.01.23 1-a rundă | vs. Xinyu Wang | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.01.23 Calificare | vs. Peangtarn Plipuech | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
28.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Ivanna Yastremska | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Pune - Hard | ||||
24.01.23 1-a rundă | vs. Ksenia Zaytseva | 6-78, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Bhopal - Hard | ||||
22.01.23 Finală | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.01.23 Semifinală | vs. Valeria Savinykh | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
20.01.23 Sfert de finală | vs. Ksenia Zaytseva | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
19.01.23 a 2-a rundă | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
18.01.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Diana Shnaider | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
Limoges - Indoor Hard | ||||
11.12.22 1-a rundă | vs. Jana Fett | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
Angers - Indoor Hard | ||||
05.12.22 1-a rundă | vs. Anna Blinkova | 4-6, 7-64, 3-6 | detaliu meci | |
Andorra - Indoor Hard | ||||
29.11.22 1-a rundă | vs. Alina Charaeva | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.22 1-a rundă | vs. Sara Errani | 0-4, - Joanne Zuger - retragere | detaliu meci |
Marne Dercksen - ultimele meciuri
W25 Bendigo - Hard | ||||
06.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Ji-Hee Choi | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Bendigo - Hard | ||||
27.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Canberra - Hard | ||||
14.02.22 Calificare | vs. Yui Chikaraishi | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
13.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Nessa Pratt | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Canberra - Hard | ||||
06.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Jelena Cvijanovic | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Johannesburg - Hard | ||||
19.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Haine Ogata | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Johannesburg - Hard | ||||
12.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Ekua Youri | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.08.21 Calificare | vs. Yuka Hosoki | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Feriel Mahbouli | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Hibah Shaikh | 7-5, 2-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Lina Qostal | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Julia Klimovicz | 3-6, 7-64, 11-13 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Paris Corley | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.06.21 1-a rundă | vs. Raphaelle Lacasse | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.06.21 Calificare | vs. Hwiwon Wi | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
21.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Carolina Piferi | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Chahd Berriri | 6-0, 6-74, 10-6 | detaliu meci | |
14.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Ferdaous Bahri | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Melnikova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Antonia Schmidt | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
15.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Joanne Zuger | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
08.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Joanne Zuger | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
09.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Warona Mdlulwa | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
09.03.20 Calificare | vs. Paula Kania | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
02.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Sinazo Solani | 1-6, 6-2, 5-10 | detaliu meci | |
W25 Lagos - Hard | ||||
08.10.19 Calificare | vs. Anu Ayegbusi | 2-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Pretoria - Hard | ||||
01.10.19 1-a rundă | vs. Tamara Barad Itzhaki | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Johannesburg - Hard | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Merel Hoedt | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Darya Shauha | 0-6, 0-6 | detaliu meci |