MECI
06.09.20 | 1-a rundă de calif. | Johana Markova | Katarina Sopkova | 6-1, 6-2 | W25 Prague | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Austria
08.07.99, 24 Vârsta
08.07.99, 24 Vârsta
Johana Markova vs. Katarina Sopkova - meciuri reciproce
06.09.20 | 1-a rundă de calif. | Johana Markova | Katarina Sopkova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | W25 Prague | Zgura |
Johana Markova form & Katarina Sopkova form
Johana Markova - ultimele meciuri
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
10.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Noemi Babikova | 6-1, 4-6, 8-10 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
29.08.22 Calificare | vs. Funa Kozaki | 7-65, 1-6, 1-10 | detaliu meci | |
28.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Karolina Kubanova | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
22.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Radom - Zgura | ||||
10.08.22 1-a rundă | vs. Bianca Behulova | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
28.07.22 a 2-a rundă | vs. Carole Monnet | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.07.22 1-a rundă | vs. Sofya Lansere | 5-1, Sofya Lansere - retragere | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
19.07.22 1-a rundă | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Amstelveen - Zgura | ||||
06.07.22 1-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
05.07.22 Calificare | vs. Andreea Rosca | 2-6, 6-1, 10-8 | detaliu meci | |
04.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Gabriella Mujan | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Stuttgart - Zgura | ||||
29.06.22 1-a rundă | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Klosters - Zgura | ||||
21.06.22 1-a rundă | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Ceska - Zgura | ||||
13.06.22 1-a rundă | vs. Malene Helgo | 7-5, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Annenheim - Zgura | ||||
01.06.22 1-a rundă | vs. Jessie Aney | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
W60 Grado - Zgura | ||||
24.05.22 Calificare | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
23.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Margherita Marcon | 4-6, 7-5, 10-3 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
01.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Mandelikova | 1-6, 6-4, 10-12 | detaliu meci | |
W60 Bellinzona - Zgura | ||||
14.04.22 a 2-a rundă | vs. Polona Hercog | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.04.22 1-a rundă | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
12.04.22 Calificare | vs. Jasmin Jebawy | 6-4, 3-6, 10-4 | detaliu meci | |
11.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Martina Gaemperle | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.03.22 1-a rundă | vs. Ayla Aksu | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.03.22 1-a rundă | vs. Naho Sato | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Jablonec - Carpet | ||||
02.12.21 a 2-a rundă | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.11.21 1-a rundă | vs. Tereza Valentova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
29.11.21 Calificare | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
28.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Mia Chudejova | 7-62, 7-62 | detaliu meci | |
W25 Milovice - Indoor Hard | ||||
26.11.21 Sfert de finală | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.11.21 a 2-a rundă | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | detaliu meci |
Katarina Sopkova - ultimele meciuri
W15 Bad - Zgura | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Jana Vanik | 1-6, 6-76 | detaliu meci | |
W25 Osijek - Zgura | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Costanza Traversi | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Casablanca - Zgura | ||||
24.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Ela Platenikova | 1-6, 1-2, - Katarina Sopkova - retragere | detaliu meci | |
W15 Casablanca - Zgura | ||||
16.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Klara Veldman | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Bucharest - Zgura | ||||
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Sabina Dadaciu | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Kranjska - Zgura | ||||
12.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-71, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Poertschach - Zgura | ||||
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Costanza Traversi | 6-75, 7-65, 10-12 | detaliu meci | |
W25 Warmbad - Zgura | ||||
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-2, 3-6, 10-12 | detaliu meci | |
W25 Feld - Zgura | ||||
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Olga Golas | 6-4, 6-76, 6-10 | detaliu meci | |
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Chramcova | 6-4, 3-0, Victoria Chramcova - retragere | detaliu meci | |
W15 Poertschach - Zgura | ||||
09.05.23 1-a rundă | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Emma Slavikova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
07.05.23 Calificare | vs. Daniela Glanzer | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Osijek - Zgura | ||||
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Lejla Hana Golubovic | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
27.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Kottingbrunn - Zgura | ||||
01.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Laura Mair | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
31.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Ema Harajda | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Kottingbrunn - Zgura | ||||
24.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Anna Lena Ebster | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Annenheim - Zgura | ||||
23.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Nina Plihal | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Warmbad - Zgura | ||||
15.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Osijek - Zgura | ||||
08.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Sara Suchankova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Giulia Sartori | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Madelief Hageman | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Kristyna Lavickova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.02.22 1-a rundă | vs. Alica Rusova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.02.22 Calificare | vs. Andreea Alexandra Lila | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.02.22 2-a rundă de calif. | vs. Beatrice Stagno | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
28.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Natalia Fehr | 3-6, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
22.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Juliane Triebe | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Lucy Dawson | 6-1, 1-0, Lucy Dawson - retragere | detaliu meci |