MECI
22.11.21 | 2-a rundă de calif. | Juliane Triebe | Katarina Sopkova | 6-1, 6-1 | W15 Heraklion | Zgura |
STATISTICI MECI
Germania
08.02.98, 26 Vârsta
08.02.98, 26 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Austria
08.07.99, 24 Vârsta
08.07.99, 24 Vârsta
Juliane Triebe vs. Katarina Sopkova - meciuri reciproce
22.11.21 | 2-a rundă de calif. | Juliane Triebe | Katarina Sopkova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | W15 Heraklion | Zgura |
Juliane Triebe form & Katarina Sopkova form
Juliane Triebe - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-72, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Palmanova - Zgura | ||||
20.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Zineb El Ouazzani | - | detaliu meci | |
W15 Palmanova - Zgura | ||||
14.03.22 2-a rundă de calif. | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 4-6, 7-10 | detaliu meci | |
13.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Agustina Chlpac | 7-62, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.22 2-a rundă de calif. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-1, 5-10 | detaliu meci | |
06.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Jade Marie | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.22 2-a rundă de calif. | vs. Sijia Wei | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.11.21 Calificare | vs. Noa Krznaric | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Katarina Sopkova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
17.11.21 1-a rundă | vs. Hwiwon Wi | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.11.21 Calificare | vs. Mariia Bergen | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
15.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Klaudie Hutkova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Hamburg - Indoor Hard | ||||
18.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 7-65, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Frederiksberg - Zgura | ||||
01.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Lena Ruppert | 6-71, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
02.06.21 1-a rundă | vs. Flavie Brugnone | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
01.06.21 Calificare | vs. Anna Popescu | 6-4, 3-6, 10-7 | detaliu meci | |
31.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Helena Mohamed | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
24.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 6-3, 11-13 | detaliu meci | |
23.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Adelina Krueger | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
20.05.21 a 2-a rundă | vs. Tamara Malesevic | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.05.21 1-a rundă | vs. Arlinda Rushiti | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
17.05.21 Calificare | vs. Eline Audenaert | 2-6, 6-1, 10-3 | detaliu meci | |
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Ling Zhang | 6-2, 1-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.20 1-a rundă | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.02.20 Calificare | vs. Arisha Ladhani | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
02.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Lilia Mahbouli | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
14.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Viktoriya Petrenko | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Magdalena Pantuckova | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Kristyna Lavickova | 6-4, 4-6, 10-8 | detaliu meci |
Katarina Sopkova - ultimele meciuri
W15 Bad - Zgura | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Jana Vanik | 1-6, 6-76 | detaliu meci | |
W25 Osijek - Zgura | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Costanza Traversi | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Casablanca - Zgura | ||||
24.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Ela Platenikova | 1-6, 1-2, - Katarina Sopkova - retragere | detaliu meci | |
W15 Casablanca - Zgura | ||||
16.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Klara Veldman | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Bucharest - Zgura | ||||
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Sabina Dadaciu | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Kranjska - Zgura | ||||
12.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-71, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Poertschach - Zgura | ||||
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Costanza Traversi | 6-75, 7-65, 10-12 | detaliu meci | |
W25 Warmbad - Zgura | ||||
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-2, 3-6, 10-12 | detaliu meci | |
W25 Feld - Zgura | ||||
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Olga Golas | 6-4, 6-76, 6-10 | detaliu meci | |
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Chramcova | 6-4, 3-0, Victoria Chramcova - retragere | detaliu meci | |
W15 Poertschach - Zgura | ||||
09.05.23 1-a rundă | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Emma Slavikova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
07.05.23 Calificare | vs. Daniela Glanzer | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Osijek - Zgura | ||||
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Lejla Hana Golubovic | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
27.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Kottingbrunn - Zgura | ||||
01.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Laura Mair | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
31.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Ema Harajda | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Kottingbrunn - Zgura | ||||
24.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Anna Lena Ebster | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Annenheim - Zgura | ||||
23.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Nina Plihal | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Warmbad - Zgura | ||||
15.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Osijek - Zgura | ||||
08.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Sara Suchankova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Giulia Sartori | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Madelief Hageman | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Kristyna Lavickova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.02.22 1-a rundă | vs. Alica Rusova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.02.22 Calificare | vs. Andreea Alexandra Lila | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.02.22 2-a rundă de calif. | vs. Beatrice Stagno | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
28.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Natalia Fehr | 3-6, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
22.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Juliane Triebe | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Lucy Dawson | 6-1, 1-0, Lucy Dawson - retragere | detaliu meci |