MECI
14.01.21 | a 2-a rundă | Justina Mikulskyte | Aurora Zantedeschi | 6-2, 6-1 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Justina Mikulskyte | Aurora Zantedeschi | |
Prima administrare % | 42/44 (95%) | 43/46 (93%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 30/42 (71%) | 20/43 (47%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 1/2 (50%) | 0/3 (0%) |
Break-ballurile câştigate | 5/6 (83%) | 0/2 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 26/46 (57%) | 13/44 (30%) |
Total puncte câştigate | 57/90 (63%) | 33/90 (37%) |
Greșeli duble | ||
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
Justina Mikulskyte | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Justina Mikulskyte | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Justina Mikulskyte | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Justina Mikulskyte | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Justina Mikulskyte | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Justina Mikulskyte | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Justina Mikulskyte | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Justina Mikulskyte | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Justina Mikulskyte vs. Aurora Zantedeschi - meciuri reciproce
14.01.21 | a 2-a rundă | Justina Mikulskyte | Aurora Zantedeschi | 6-2, 6-1 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Justina Mikulskyte form & Aurora Zantedeschi form
Justina Mikulskyte - ultimele meciuri
W75 Croissy - Indoor Hard | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-76, 1-6 | detaliu meci | |
W35 Indore - Hard | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Dayeon Back | 4-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Nagpur - Zgura | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Mei Yamaguchi | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
03.03.24 Finală | vs. Yeon Woo Ku | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
02.03.24 Semifinală | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 2-6, 7-60 | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Yasmine Mansouri | 6-1, 7-64 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Daria Kudashova | 4-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W50 Roehampton - Indoor Hard | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Antonia Ruzic | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Laura Hietaranta | 6-2, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
W50 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Eliz Maloney | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W50 Porto - Indoor Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Jana Fett | 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Navi - Hard | ||||
28.12.23 a 2-a rundă | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
27.12.23 1-a rundă | vs. Hiromi Abe | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Vacaria - Zgura | ||||
13.12.23 a 2-a rundă | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.12.23 1-a rundă | vs. Daria Lodikova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Mogi - Zgura | ||||
10.12.23 Finală | vs. Francisca Jorge | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.12.23 Semifinală | vs. Maria Mateas | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
08.12.23 Sfert de finală | vs. Cadence Brace | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Sylvie Zund | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60+H Calgary - Indoor Hard | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Urszula Radwanska | 6-4, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Edmonton - Indoor Hard | ||||
04.11.23 Semifinală | vs. Arina Rodionova | 6-2, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.11.23 Sfert de finală | vs. Kylie Mckenzie | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Kayla Cross | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Caroline Romeo | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Toronto - Indoor Hard | ||||
28.10.23 Semifinală | vs. Marina Stakusic | 3-6, 3-6 | detaliu meci |
Aurora Zantedeschi - ultimele meciuri
W35 Santa - Zgura | ||||
28.03.24 1-a rundă | vs. Sofia Shapatava | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Diana Demidova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Mara Gae | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.03.24 Sfert de finală | vs. Anja Stankovic | 3-6, 7-63, 4-6 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Krystyna Pochtovyk | 7-61, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Pia Lovric | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Rositsa Dencheva | 6-71, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Cristina Dinu | 6-4, 1-6, 0-3, - Aurora Zantedeschi - retragere | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 5-7, 6-73 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Lara Pfeifer | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Federica Bilardo | 6-2, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Sinja Kraus | 7-67, 4-0, Sinja Kraus - retragere | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
27.09.23 1-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
05.09.23 Calificare | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
27.08.23 Finală | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.08.23 Semifinală | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
25.08.23 Sfert de finală | vs. Camilla Rosatello | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
22.08.23 Calificare | vs. Timea Jaruskova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Yukina Saigo | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Maspalomas - Zgura | ||||
07.08.23 Calificare | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 3-6 | detaliu meci |