MECI
11.02.20 | 1-a rundă | Kajsa Rinaldo Persson | Linnea Malmqvist | 6-4, 6-2 | W15 Monastir | Hard |
STATISTICI MECI
Kajsa Rinaldo Persson | Linnea Malmqvist | |
Prima administrare % | 34/48 (71%) | 40/59 (68%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 26/34 (76%) | 23/40 (58%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/14 (64%) | 8/19 (42%) |
Break-ballurile câştigate | 4/7 (57%) | 1/2 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 28/59 (47%) | 13/48 (27%) |
Total puncte câştigate | 63/107 (59%) | 44/107 (41%) |
Greșeli duble | 1 | 3 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
2-2 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Kajsa Rinaldo Persson | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-2 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
Kajsa Rinaldo Persson | 4-3 | |
0-0, 0-15 | ||
5-4 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Kajsa Rinaldo Persson | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Kajsa Rinaldo Persson | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Linnea Malmqvist | |
Kajsa Rinaldo Persson | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP] | ||
Kajsa Rinaldo Persson | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Kajsa Rinaldo Persson vs. Linnea Malmqvist - meciuri reciproce
11.02.20 | 1-a rundă | Kajsa Rinaldo Persson | Linnea Malmqvist | 6-4, 6-2 | detaliu meci | W15 Monastir | Hard |
27.07.18 | Sfert de finală | Kajsa Rinaldo Persson | Linnea Malmqvist | 6-4, 6-1 | detaliu meci | Les Contamines | Hard |
07.04.17 | Sfert de finală | Linnea Malmqvist | Kajsa Rinaldo Persson | 6-1, 7-5 | detaliu meci | Sharm El | Hard |
Kajsa Rinaldo Persson form & Linnea Malmqvist form
Kajsa Rinaldo Persson - ultimele meciuri
W15 Le - Zgura | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Alice Tubello | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Alice Battesti | 6-0, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Gonesse - Zgura | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 1-6, 6-75 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Elena Ruxandra Bertea | 7-62, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 7-61 | detaliu meci | |
W35 Helsinki - Indoor Hard | ||||
27.02.24 Calificare | vs. Malene Helgo | 6-2, 1-6, 10-12 | detaliu meci | |
W50 Roehampton - Indoor Hard | ||||
12.02.24 Calificare | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Anika Jaskova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W50 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
07.02.24 a 2-a rundă | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Catherine Harrison | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Billie Jean - Indoor Hard | ||||
12.11.23 | vs. Katie Boulter | 1-6, 6-75 | detaliu meci | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
27.10.23 Sfert de finală | vs. Daria Snigur | 7-69, 0-6, 1-2, - Kajsa Rinaldo Persson - retragere | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Tamira Paszek | 6-1, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Mika Stojsavljevic | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Katarina Stresnakova | 7-5, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Imogen Haddad | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Suzan Lamens | 6-1, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.10.23 Calificare | vs. Angelina Wirges | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Ciara Moore | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
08.09.23 Sfert de finală | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Zuzanna Bednarz | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Dalila Jakupovic | 6-72, 5-7 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Emma Lene | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
09.08.23 a 2-a rundă | vs. Jessica Pieri | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Enola Chiesa | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Cordenons - Zgura | ||||
02.08.23 a 2-a rundă | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.08.23 1-a rundă | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 6-1 | detaliu meci |
Linnea Malmqvist - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
11.03.20 1-a rundă | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.02.20 1-a rundă | vs. Marion Viertler | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.20 1-a rundă | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Eun Ji Lee | 0-6, 6-1, 4-10 | detaliu meci | |
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Tara Gancev | 4-6, 7-63, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.01.20 1-a rundă | vs. Alba Carrillo Marin | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.11.19 a 2-a rundă | vs. Aleksandra Pitak | 5-7, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
20.11.19 1-a rundă | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.10.19 Semifinală | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.10.19 Sfert de finală | vs. Svetlana Iansitova | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Aya El Sayed | 7-65, 7-61 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Diletta Cherubini | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.19 Semifinală | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.10.19 Sfert de finală | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
16.10.19 1-a rundă | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 7-62 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.09.19 Calificare | vs. Natasha Piludu | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
23.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Valeriya Denisenko | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
17.09.19 Calificare | vs. Alina Charaeva | 6-4, 1-6, 9-11 | detaliu meci | |
16.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Valeriya Denisenko | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.08.19 Calificare | vs. Chantal Skamlova | 6-3, 1-6, 10-6 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Valentina Cvackova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
21.08.19 1-a rundă | vs. Kathleen Kanev | 6-75, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Olomouc - Zgura | ||||
09.08.19 Sfert de finală | vs. Martina Kudelova | 7-611, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
08.08.19 a 2-a rundă | vs. Melis Sezer | 6-72, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
07.08.19 1-a rundă | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
18.07.19 a 2-a rundă | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 6-2, 1-4, - Linnea Malmqvist - retragere | detaliu meci |