MECI
07.11.21 | 1-a rundă de calif. | Karolina Vlckova | Ireni Lucia | 7-65, 7-5 | W15 Solarino | Carpet |
STATISTICI MECI
Cehia
17.10.00, 23 Vârsta
15091 $
17.10.00, 23 Vârsta
15091 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Italia
18.06.02, 21 Vârsta
18.06.02, 21 Vârsta
Karolina Vlckova vs. Ireni Lucia - meciuri reciproce
07.11.21 | 1-a rundă de calif. | Karolina Vlckova | Ireni Lucia | 7-65, 7-5 | detaliu meci | W15 Solarino | Carpet |
Karolina Vlckova form & Ireni Lucia form
Karolina Vlckova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Perelygina | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Nina Alibalic | 6-2, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.03.24 Calificare | vs. Valerija Maija Kargina | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Lavinia Morreale | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Antonina Sushkova | 4-6, 7-65, 14-12 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Patricija Paukstyte | 6-71, 2-6 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Pia Vargas-Lopez | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Aschaffenburg - Zgura | ||||
11.07.23 Calificare | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
10.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Katarina Stresnakova | 7-5, 2-1, Katarina Stresnakova - retragere | detaliu meci | |
W25 Klosters - Zgura | ||||
03.07.23 Calificare | vs. Lara Schmidt | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Giada Ciampa | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Kranjska - Zgura | ||||
13.06.23 1-a rundă | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Kocevje - Zgura | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Alexandra Iordache | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Otocec - Zgura | ||||
30.05.23 1-a rundă | vs. Lara Schmidt | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.05.23 Calificare | vs. Gina Feistel | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
W40 Otocec - Zgura | ||||
22.05.23 Calificare | vs. Emma Tothova | 7-66, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Sumejja Isic | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Poertschach - Zgura | ||||
08.05.23 1-a rundă | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 7-62, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
26.04.23 1-a rundă | vs. Anja Stankovic | 6-3, 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.04.23 Calificare | vs. Yu Shan | 6-1, 6-73, 3-10 | detaliu meci | |
03.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Tabeth Tadoum | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.03.23 1-a rundă | vs. Xinxin Yao | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
15.11.22 1-a rundă | vs. Samira De Stefano | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
08.11.22 1-a rundă | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
01.11.22 1-a rundă | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.10.22 1-a rundă | vs. Kristina Paskauskas | 5-7, 0-6 | detaliu meci |
Ireni Lucia - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Dilara Okur | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.03.24 Calificare | vs. Nina Alibalic | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Ella Sahnis | 4-6, 7-61, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Simay Keles | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Antonia Aragosa | 7-5, 4-6, 4-10 | detaliu meci | |
10.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Mija Ljubic | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Katherine Barnes | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Rebeka Antal | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Greta Petrillo | 1-6, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
06.11.23 Calificare | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Vittoria Caligiore | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Dalila Spiteri | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Kristiana Sidorova | 4-6, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Nele Niermann | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Snehal Mane | - Ireni Lucia - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.07.23 Calificare | vs. Hanna Bougouffa | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.07.23 Calificare | vs. Francesca Dell'Edera | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
10.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Clelia Drudi Lombardi | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.07.23 Calificare | vs. Molly Helgesson | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Agostina Breval | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Lya Fernandez | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
14.06.23 1-a rundă | vs. Matilde Mariani | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Jasmine Conway | 6-3, 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
30.05.23 Calificare | vs. Emily Di Giannantonio | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
29.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
03.05.23 1-a rundă | vs. Versace Gatti | 0-6, 7-5, 0-6 | detaliu meci | |
02.05.23 Calificare | vs. Martina Peretti | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
24.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Federica Urgesi | 1-6, 0-6 | detaliu meci |