MECI
19.10.21 | Calificare | Kateryna Diatlova | Sabina Dadaciu | 6-3, 6-1 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Ucraina
16.07.01, 22 Vârsta
16.07.01, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
USA
06.04.01, 22 Vârsta
06.04.01, 22 Vârsta
Kateryna Diatlova vs. Sabina Dadaciu - meciuri reciproce
19.10.21 | Calificare | Kateryna Diatlova | Sabina Dadaciu | 6-3, 6-1 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Kateryna Diatlova form & Sabina Dadaciu form
Kateryna Diatlova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ella Sahnis | 7-64, 4-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Vlada Kozak | 6-1, 4-6, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Oceanne Lopez | 4-6, 6-2, 4-10 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Benedetta Ortenzi | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
12.09.23 Calificare | vs. Lavinia Morreale | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Stevanovic | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Dunja Maric | 6-1, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Zoe Crimmel | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
05.09.23 Calificare | vs. Tea Lukic | 2-6, 7-5, 10-6 | detaliu meci | |
05.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Gala Ilic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Norges - Hard | ||||
13.06.23 1-a rundă | vs. Marine Szostak | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.06.23 Calificare | vs. Savine Erler | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Nadja Straehle | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Nikol Palecek | 6-71, 6-3, 3-10 | detaliu meci | |
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Alana Tuayeva | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.04.23 Calificare | vs. Vittoria Modesti | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
11.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Nikoletta Muller | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Carolin Raschdorf | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.03.23 1-a rundă | vs. Noka Juric | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.02.23 Calificare | vs. Noka Juric | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Nikita Liebkind | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.02.23 a 2-a rundă | vs. Simona Ogescu | 5-7, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
22.02.23 1-a rundă | vs. Alina Khvatova | 2-6, 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
09.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Emeline Dartron | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Reims - Indoor Hard | ||||
05.10.22 1-a rundă | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.10.22 Calificare | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 7-64 | detaliu meci | |
02.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Alice Soulie | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
14.09.22 a 2-a rundă | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.09.22 1-a rundă | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-0 | detaliu meci |
Sabina Dadaciu - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Nastasja Mariana Schunk | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Jana Vanik | 3-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Klio Maria Ioannou | 4-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Stefania Bojica | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Magdalena Stoilkovska | 1-6, - Sabina Dadaciu - retragere | detaliu meci | |
W15 Brasov - Zgura | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Doga Turkmen | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Osijek - Zgura | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
06.08.23 Finală | vs. Luca Udvardy | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.08.23 Sfert de finală | vs. Margarita Ignatjeva | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
04.08.23 Semifinală | vs. Olivia Bergler | Olivia Bergler - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
03.08.23 1-a rundă | vs. Anna Ozerova | 7-60, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Liisa Vehvilainen | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Denise Hrdinkova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Liepaja - Zgura | ||||
04.07.23 1-a rundă | vs. Miriana Tona | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
03.07.23 Calificare | vs. Stefania Bojica | 6-1, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Melania Delai | 6-4, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Bucharest - Zgura | ||||
21.06.23 1-a rundă | vs. Lavinia Tanasie | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.06.23 Calificare | vs. Greta Medeghini | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
19.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Tasha Cacciato | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Katarina Sopkova | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Kranjska - Zgura | ||||
14.06.23 1-a rundă | vs. Ziva Falkner | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
13.06.23 Calificare | vs. Stefana Lazar | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
12.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Barbora Palcatova | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Kocevje - Zgura | ||||
08.06.23 1-a rundă | vs. Lucie Urbanova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.06.23 Calificare | vs. Katharina Rothacker | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.05.23 1-a rundă | vs. Verena Meliss | 6-4, 3-6, 0-2, - Sabina Dadaciu - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.05.23 a 2-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
10.05.23 1-a rundă | vs. Gozde Turhan | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
09.05.23 Calificare | vs. Ruien Zhang | 0-6, 7-66, 10-3 | detaliu meci | |
08.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Anastasiia Sergienko | 2-6, 7-60, 11-9 | detaliu meci |