MECI
19.08.20 | 1-a rundă | Katharina Hering | Laura Pigossi | 6-3, 6-2 | All Lower | Zgura |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Laura Pigossi | |
0-0, 15-15, 40-15[BP], 40-40, 40-A | ||
Katharina Hering | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
1-1 | Laura Pigossi | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP] | ||
Katharina Hering | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Laura Pigossi | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Katharina Hering | 3-2 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
3-3 | Laura Pigossi | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Katharina Hering | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30 | ||
5-3 | Laura Pigossi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
6-3 |
2 | ||
Katharina Hering | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30 | ||
1-0 | Laura Pigossi | |
0-0 | ||
Katharina Hering | 2-0 | |
0-0, 30-0 | ||
3-0 | Laura Pigossi | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Katharina Hering | 4-0 | |
0-0 | ||
4-1 | Laura Pigossi | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Katharina Hering | 5-1 | |
0-0 | ||
5-2 | Laura Pigossi | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Katharina Hering vs. Laura Pigossi - meciuri reciproce
19.08.20 | 1-a rundă | Katharina Hering | Laura Pigossi | 6-3, 6-2 | detaliu meci | All Lower | Zgura |
09.02.19 | Semifinală | Laura Pigossi | Katharina Hering | 6-0, 7-5 | detaliu meci | W15 Palmanova | Zgura |
Katharina Hering form & Laura Pigossi form
Katharina Hering - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Petange - Indoor Hard | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Nasbypark - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Massiva Boukirat | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
16.10.23 Calificare | vs. Schena Benamar | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
08.09.23 Sfert de finală | vs. Eva Marie Voracek | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Estella Jaeger | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Erwitte - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
14.08.23 Calificare | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Fossa Huergo | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Eindhoven - Zgura | ||||
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 2-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
26.07.23 1-a rundă | vs. Jantje Tilbuerger | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Darmstadt - Zgura | ||||
17.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Milenkovic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Stuttgart - Zgura | ||||
03.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
30.06.23 Sfert de finală | vs. Chiara Scholl | 2-6, 6-76 | detaliu meci | |
29.06.23 a 2-a rundă | vs. Annelin Bakker | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
28.06.23 1-a rundă | vs. Anastasiya Kuparev | 7-69, 6-2 | detaliu meci | |
26.06.23 Calificare | vs. Klara Veldman | 4-6, 6-1, 10-8 | detaliu meci | |
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Nicol Benesova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Norges - Hard | ||||
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.06.23 1-a rundă | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Troisdorf - Zgura | ||||
29.05.23 Calificare | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Florence Fohnen | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.04.23 1-a rundă | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.04.23 a 2-a rundă | vs. Julie Struplova | 5-7, 6-72 | detaliu meci | |
12.04.23 1-a rundă | vs. Joy De Zeeuw | 6-3, 6-0 | detaliu meci |
Laura Pigossi - ultimele meciuri
San Luis - Zgura | ||||
27.03.24 a 2-a rundă | vs. Xiaodi You | 5-7, 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
25.03.24 1-a rundă | vs. Dalila Jakupovic | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Taylor Townsend | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-4, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
02.03.24 Finală | vs. Hanne Vandewinkel | 6-2, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
01.03.24 Semifinală | vs. Manon Leonard | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
29.02.24 Sfert de finală | vs. Jaeda Daniel | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
28.02.24 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Shalimova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
23.02.24 Semifinală | vs. Lina Glushko | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.02.24 Sfert de finală | vs. Isabella Kruger | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
21.02.24 a 2-a rundă | vs. Clervie Ngounoue | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Amelie Van Impe | 4-6, 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Mumbai - Hard | ||||
07.02.24 a 2-a rundă | vs. Storm Hunter | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.02.24 1-a rundă | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-1, 3-0, Ekaterina Makarova (1996) - retragere | detaliu meci | |
Hua Hin - Hard | ||||
29.01.24 1-a rundă | vs. Viktorija Golubic | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Nigina Abduraimova | 7-5, 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
Canberra - Hard | ||||
02.01.24 1-a rundă | vs. Fiona Ferro | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
03.12.23 Finală | vs. Maria Lourdes Carle | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
02.12.23 Sfert de finală | vs. Solana Sierra | 2-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
02.12.23 Semifinală | vs. Renata Zarazua | 6-4, 1-6, 7-62 | detaliu meci | |
29.11.23 a 2-a rundă | vs. Conny Perrin | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
Florianopolis - Zgura | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-64, 6-74, 0-6 | detaliu meci | |
Colina - Zgura | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Elizabeth Mandlik | 6-3, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Billie Jean - Zgura | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Seoul - Hard | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Emina Bektas | 7-65, 4-6, 5-7 | detaliu meci |