MECI
21.10.18 | 1-a rundă de calif. | Kathleen Kanev | Julia Keranovic | 6-0, 6-0 | Stockholm | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Kathleen Kanev | Julia Keranovic | |
Prima administrare % | 19/34 (56%) | 22/34 (65%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 12/19 (63%) | 6/22 (27%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/15 (87%) | 3/12 (25%) |
Puncte câştigate din returnare | 25/34 (74%) | 9/34 (26%) |
Total puncte câştigate | 50/68 (74%) | 18/68 (26%) |
Greșeli duble | 0 | 4 |
ași |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Suedia
23.01.98, 26 Vârsta
23.01.98, 26 Vârsta
Kathleen Kanev vs. Julia Keranovic - meciuri reciproce
21.10.18 | 1-a rundă de calif. | Kathleen Kanev | Julia Keranovic | 6-0, 6-0 | detaliu meci | Stockholm | Indoor Hard |
Kathleen Kanev form & Julia Keranovic form
Kathleen Kanev - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Lara Pfeifer | 1-3, - Kathleen Kanev - retragere | detaliu meci | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Robin Anderson | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Helsinki - Indoor Hard | ||||
27.02.24 Calificare | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Oceane Dodin | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. Diana Martynov | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W75 Grenoble - Indoor Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.02.24 Calificare | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 1-6, 7-62 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W75+H Vero - Zgura | ||||
22.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-77, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Eleonora Alvisi | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Andre Lukosiute | 6-2, 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
16.10.23 Calificare | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Estelle Cascino | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Quinta - Hard | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Barbora Palicova | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
09.10.23 Calificare | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
02.10.23 Calificare | vs. Claudia Hoste Ferrer | 5-7, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Santarem - Hard | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Lea Boskovic | 6-2, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.09.23 1-a rundă | vs. Anna Kubareva | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
18.09.23 Calificare | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Leiria - Hard | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Madison Sieg | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Zaragoza - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Laia Petretic | 6-72, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Federica Bilardo | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Verena Meliss | 5-7, 0-3, - Kathleen Kanev - retragere | detaliu meci | |
W60 Cordenons - Zgura | ||||
31.07.23 1-a rundă | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-3, 4-6, 0-6 | detaliu meci |
Julia Keranovic - ultimele meciuri
W15 Gurugram - Hard | ||||
20.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Srinidhi Sridhar | 6-1, 5-7, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Jhajjar - Zgura | ||||
14.02.23 Calificare | vs. Arthi Muniyan | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
13.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Saumya Vig | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
W15 Jhajjar - Zgura | ||||
06.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Sahira Singh | 7-5, 5-7, 11-13 | detaliu meci | |
W15 Buenos - Zgura | ||||
28.11.22 Calificare | vs. Sol Rabin | 6-74, 7-63, 5-10 | detaliu meci | |
27.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Delfina Yanez | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Mar - Zgura | ||||
21.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Gabriela Pimentel | 5-7, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
14.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
13.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Kamenska | 7-61, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
06.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Patricia Grigoras | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
30.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Carlota Garcia Alonso | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Garcia Miralles Rebeca | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
25.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Ena Koike | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
19.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Love-Star Alexis | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Norrkoping - Zgura | ||||
23.08.22 Calificare | vs. Anastasia Pettersson | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Danderyd - Zgura | ||||
09.08.22 Calificare | vs. Fanny Norin | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
08.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Sonja Wedenski | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Frederiksberg - Zgura | ||||
31.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Inge Vijsma | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
24.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Veronika Zarovna | 6-70, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Ystad - Zgura | ||||
20.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
07.06.22 Calificare | vs. Victoria Borodulina | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.06.22 2-a rundă de calif. | vs. Doroteja Petrovic | 6-3, 3-6, 10-4 | detaliu meci | |
05.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Noa Krznaric | Noa Krznaric - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W25 Varberg - Zgura | ||||
09.05.22 Calificare | vs. Anet Angelika Koskel | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Gabriella Danielsson | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Bastad - Zgura | ||||
02.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Tilda Hessleryd | 6-0, 2-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Nicol Benesova | 6-3, 2-6, 3-10 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Villena - Hard | ||||
06.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Naroa Aranzabal | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Helsingborg - Indoor Hard | ||||
09.11.21 Calificare | vs. Naima Karamoko | 2-6, 6-74 | detaliu meci |