MECI
24.02.20 | 2-a rundă de calif. | Katyarina Paulenka | Doga Turkmen | 6-2, 4-6, 10-7 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Turcia
10.10.02, 21 Vârsta
31635 $
10.10.02, 21 Vârsta
31635 $
Katyarina Paulenka vs. Doga Turkmen - meciuri reciproce
24.02.20 | 2-a rundă de calif. | Katyarina Paulenka | Doga Turkmen | 6-2, 4-6, 10-7 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Katyarina Paulenka form & Doga Turkmen form
Katyarina Paulenka - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Riko Sawayanagi | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.03.21 a 2-a rundă | vs. Dalila Spiteri | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.03.21 1-a rundă | vs. Barbora Matusova | 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
23.03.21 Calificare | vs. Lauren Proctor | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
22.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Aline Thommen | 7-66, 6-0 | detaliu meci | |
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
09.02.21 1-a rundă | vs. Tatyana Nikolenko | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
04.02.21 a 2-a rundă | vs. Daria Mishina | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.02.21 1-a rundă | vs. Mariya Dolzhenko | 7-62, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
25.02.20 Calificare | vs. Melanie Stokke | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Doga Turkmen | 6-2, 4-6, 10-7 | detaliu meci | |
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Rita Atik | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Liepaja - Indoor Hard | ||||
23.01.20 a 2-a rundă | vs. Lina Glushko | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.01.20 1-a rundă | vs. Shelly Bereznyak | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Minsk - Indoor Hard | ||||
12.11.19 Calificare | vs. Emma Raducanu | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Evialina Laskevich | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Parnu - Indoor Hard | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 0-6, 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.10.19 1-a rundă | vs. Arlinda Rushiti | 2-6, 6-2, 6-72 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.10.19 1-a rundă | vs. Alica Rusova | 5-7, 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Batumi - Hard | ||||
27.08.19 1-a rundă | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 3-1, - Katyarina Paulenka - retragere | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
09.08.19 Sfert de finală | vs. Ines Nicault | 3-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
08.08.19 a 2-a rundă | vs. Jade Suvrijn | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
07.08.19 1-a rundă | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
02.08.19 Sfert de finală | vs. Jade Suvrijn | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Jelena Stojanovic | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
31.07.19 1-a rundă | vs. Gaia Squarcialupi | 2-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Minsk - Zgura | ||||
13.06.19 a 2-a rundă | vs. Alexandra Perper | 6-72, 1-6 | detaliu meci |
Doga Turkmen - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.04.24 1-a rundă | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.04.24 Calificare | vs. Benedetta Ortenzi | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
15.04.24 2-a rundă de calif. | vs. Siri Nyberg | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
14.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Annemarie Lazar | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.04.24 a 2-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
10.04.24 1-a rundă | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 4-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Katarina Pavlechova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Denisa Hindova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Alice Rame | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Natalija Senic | 4-6, 7-64, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Diana Demidova | 6-77, 5-7 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.01.24 Calificare | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Komkina | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Sara Dols | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
15.01.24 Calificare | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Iana Kravchenkova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Tatyana Nikolenko | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Anika Jaskova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Selina Atay | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Eleanor Baglow | 4-6, 0-3, - Doga Turkmen - retragere | detaliu meci | |
W15 Buzau - Zgura | ||||
06.09.23 a 2-a rundă | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Alexia-Shara Iancu | 5-7, 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Brasov - Zgura | ||||
24.08.23 Sfert de finală | vs. Anastasia Safta | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.08.23 a 2-a rundă | vs. Nicole Fossa Huergo | 0-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci |