MECI
18.02.19 | 1-a rundă de calif. | Katyarina Paulenka | Tamara Cherkassova | 6-0, 6-2 | W15 Shymkent | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Kazahstan
06.05.01, 22 Vârsta
06.05.01, 22 Vârsta
Katyarina Paulenka vs. Tamara Cherkassova - meciuri reciproce
18.02.19 | 1-a rundă de calif. | Katyarina Paulenka | Tamara Cherkassova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | W15 Shymkent | Indoor Hard |
Katyarina Paulenka form & Tamara Cherkassova form
Katyarina Paulenka - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Riko Sawayanagi | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.03.21 a 2-a rundă | vs. Dalila Spiteri | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.03.21 1-a rundă | vs. Barbora Matusova | 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
23.03.21 Calificare | vs. Lauren Proctor | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
22.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Aline Thommen | 7-66, 6-0 | detaliu meci | |
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
09.02.21 1-a rundă | vs. Tatyana Nikolenko | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
04.02.21 a 2-a rundă | vs. Daria Mishina | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.02.21 1-a rundă | vs. Mariya Dolzhenko | 7-62, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
25.02.20 Calificare | vs. Melanie Stokke | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Doga Turkmen | 6-2, 4-6, 10-7 | detaliu meci | |
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Rita Atik | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Liepaja - Indoor Hard | ||||
23.01.20 a 2-a rundă | vs. Lina Glushko | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.01.20 1-a rundă | vs. Shelly Bereznyak | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Minsk - Indoor Hard | ||||
12.11.19 Calificare | vs. Emma Raducanu | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Evialina Laskevich | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Parnu - Indoor Hard | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 0-6, 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.10.19 1-a rundă | vs. Arlinda Rushiti | 2-6, 6-2, 6-72 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.10.19 1-a rundă | vs. Alica Rusova | 5-7, 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Batumi - Hard | ||||
27.08.19 1-a rundă | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 3-1, - Katyarina Paulenka - retragere | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
09.08.19 Sfert de finală | vs. Ines Nicault | 3-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
08.08.19 a 2-a rundă | vs. Jade Suvrijn | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
07.08.19 1-a rundă | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
02.08.19 Sfert de finală | vs. Jade Suvrijn | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Jelena Stojanovic | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
31.07.19 1-a rundă | vs. Gaia Squarcialupi | 2-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Minsk - Zgura | ||||
13.06.19 a 2-a rundă | vs. Alexandra Perper | 6-72, 1-6 | detaliu meci |
Tamara Cherkassova - ultimele meciuri
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
15.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Dunja Maric | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Natasa Luzajic | 3-6, 6-1, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
26.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Aglaya Zaynieva | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Prokuplje - Zgura | ||||
19.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
22.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Javiera Verdugo | 6-76, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Fanny Norin | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Fatma Idrizovic | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
25.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Kuparev | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Carolin Raschdorf | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Angelika Shapovalova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Jana Vanik | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Nur - Indoor Hard | ||||
28.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Elena Malygina | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.12.21 1-a rundă de calif. | vs. Eda Arli | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
05.12.21 1-a rundă de calif. | vs. Klara Ondrejcekova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Selina Atay | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Karaganda - Indoor Hard | ||||
25.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Polina Bakhmutkina | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Karaganda - Indoor Hard | ||||
18.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Curovic | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Almaty - Hard | ||||
23.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Karina Rizvanova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Nur - Hard | ||||
12.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Nur - Hard | ||||
05.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Sofiya Chursina | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
31.05.21 Calificare | vs. Alisa Kummel | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
12.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Janel Ospanova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
05.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Diyora Alzhanova | 0-1, - Tamara Cherkassova - retragere | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
08.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Alina Nesmianovych | 6-2, 0-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
02.02.21 Calificare | vs. Karyna Kachur | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Kuparev | 7-65, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
16.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Maryia Novikava | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Elina Avanesyan | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Almaty - Hard | ||||
26.08.19 Calificare | vs. Sofiia Likhacheva | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Elina Nepliy | 0-6, 1-6 | detaliu meci |