MECI
23.02.20 | 1-a rundă de calif. | Katyarina Paulenka | Tuana Tinaztepe | 6-0, 6-0 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Turcia
03.01.02, 22 Vârsta
03.01.02, 22 Vârsta
Katyarina Paulenka vs. Tuana Tinaztepe - meciuri reciproce
23.02.20 | 1-a rundă de calif. | Katyarina Paulenka | Tuana Tinaztepe | 6-0, 6-0 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Katyarina Paulenka form & Tuana Tinaztepe form
Katyarina Paulenka - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Riko Sawayanagi | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.03.21 a 2-a rundă | vs. Dalila Spiteri | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.03.21 1-a rundă | vs. Barbora Matusova | 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
23.03.21 Calificare | vs. Lauren Proctor | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
22.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Aline Thommen | 7-66, 6-0 | detaliu meci | |
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
09.02.21 1-a rundă | vs. Tatyana Nikolenko | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
04.02.21 a 2-a rundă | vs. Daria Mishina | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.02.21 1-a rundă | vs. Mariya Dolzhenko | 7-62, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
25.02.20 Calificare | vs. Melanie Stokke | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Doga Turkmen | 6-2, 4-6, 10-7 | detaliu meci | |
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Rita Atik | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Liepaja - Indoor Hard | ||||
23.01.20 a 2-a rundă | vs. Lina Glushko | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.01.20 1-a rundă | vs. Shelly Bereznyak | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Minsk - Indoor Hard | ||||
12.11.19 Calificare | vs. Emma Raducanu | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Evialina Laskevich | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Parnu - Indoor Hard | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 0-6, 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.10.19 1-a rundă | vs. Arlinda Rushiti | 2-6, 6-2, 6-72 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.10.19 1-a rundă | vs. Alica Rusova | 5-7, 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Batumi - Hard | ||||
27.08.19 1-a rundă | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 3-1, - Katyarina Paulenka - retragere | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
09.08.19 Sfert de finală | vs. Ines Nicault | 3-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
08.08.19 a 2-a rundă | vs. Jade Suvrijn | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
07.08.19 1-a rundă | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
02.08.19 Sfert de finală | vs. Jade Suvrijn | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Jelena Stojanovic | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
31.07.19 1-a rundă | vs. Gaia Squarcialupi | 2-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Minsk - Zgura | ||||
13.06.19 a 2-a rundă | vs. Alexandra Perper | 6-72, 1-6 | detaliu meci |
Tuana Tinaztepe - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Fanny Norin | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Izabelle Persson | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Iuliia Nikitina | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Lara Eroglu | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Meryem Alexandra Guener | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.06.21 1-a rundă | vs. Nina Alibalic | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Daria Zelinskaya | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
23.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Tia Kaukenas | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Saki Imamura | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Milenkovic | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.03.20 Calificare | vs. Stefanie Auer | 4-6, 6-71 | detaliu meci | |
09.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Kristina Voronina | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Katyarina Paulenka | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Emilia Roslund | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Julia Keranovic | 3-6, 7-5, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 7-5, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.01.20 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.01.20 Calificare | vs. Mariya Kostyuk | 2-6, 6-2, 12-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
01.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Mirabelle Njoze | 1-6, 6-3, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
27.11.19 1-a rundă | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
17.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Zofia Podbiol | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Anna Laura Hinka | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
13.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Adelina Baravi | 0-6, 1-4, - Tuana Tinaztepe - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
29.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Mirabelle Njoze | 0-6, 7-5, 2-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Marina Timofeeva | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
22.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Yu Shan | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
17.09.19 Calificare | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Paulina Jastrzebska | 7-5, Paulina Jastrzebska - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Shaline-Doreen Pipa | 0-6, 1-6 | detaliu meci |