Serbia
26.07.02, 21 Vârsta
26.07.02, 21 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Slovacia
29.03.00, 24 Vârsta
29.03.00, 24 Vârsta
Andjela Vidovic vs. Kiara Petrovicka - meciuri reciproce
25.11.18 | 2-a rundă de calif. | Kiara Petrovicka | Andjela Vidovic | 6-1, 7-5 | detaliu meci | Antalya | Hard |
Andjela Vidovic form & Kiara Petrovicka form
Andjela Vidovic - ultimele meciuri
W15 Antalya - Hard | ||||
01.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Destinee Martins | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
24.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Linda Sevcikova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Kaposvar - Zgura | ||||
23.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Mariam Dalakishvili | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Lucija Faj | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Vrnjacka - Zgura | ||||
27.08.19 1-a rundă | vs. Silvia Njiric | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Andreea Velcea | 2-6, 6-2, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
04.07.19 a 2-a rundă | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
02.07.19 1-a rundă | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
25.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Kiara Petrovicka | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Marina Timofeeva | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
19.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Reka Zadori | 3-6, 7-65, 0-6 | detaliu meci |
Kiara Petrovicka - ultimele meciuri
Antalya - Hard | ||||
11.12.18 Calificare | vs. Yeong Won Jeong | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.12.18 2-a rundă de calif. | vs. Nadezda Gorbachkova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
05.12.18 2-a rundă de calif. | vs. Luna Meers | 7-65, 3-6, 6-71 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
28.11.18 1-a rundă | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.11.18 Calificare | vs. Oleksandra Balaba | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
25.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Andjela Vidovic | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
07.11.18 1-a rundă | vs. Anastasiya Shoshyna | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
31.10.18 1-a rundă | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
25.10.18 a 2-a rundă | vs. Anastasia Vdovenco | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.10.18 1-a rundă | vs. Fanny Ostlund | 3-2, Fanny Ostlund - retragere | detaliu meci | |
22.10.18 Calificare | vs. Nina Ugrelidze | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
15.10.18 Calificare | vs. Katarzyna Pitak | 6-3, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Hui-Zhen Ruan | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
27.09.18 a 2-a rundă | vs. Jelena Stojanovic | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.09.18 1-a rundă | vs. Natasha Piludu | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
23.09.18 Calificare | vs. Nada Sarhan | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
20.09.18 a 2-a rundă | vs. Anna Morgina | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
19.09.18 1-a rundă | vs. Amira Badawi | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
17.09.18 Calificare | vs. Andreea Velcea | 6-2, 7-66 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
11.09.18 1-a rundă | vs. Charlotte Roemer | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Haren - Zgura | ||||
29.08.18 1-a rundă | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.08.18 Calificare | vs. Anjana Suresh | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
27.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Sem Wensveen | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Rotterdam - Zgura | ||||
19.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Eva Vedder | 4-6, 3-4, - Kiara Petrovicka - retragere | detaliu meci | |
Trnava - Zgura | ||||
12.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Barbora Miklova | 7-66, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
22.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Federica Prati | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
15.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
18.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Maria Patrascu | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
11.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Isolde De Jong | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
04.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Katyarina Paulenka | 3-6, 1-6 | detaliu meci |