MECI
25.11.19 | 2-a rundă de calif. | Ksenia Khlynova | Dana Shakirova | 6-1, 6-4 | W15 Antalya | Hard |
STATISTICI MECI
Rusia
23.04.02, 21 Vârsta
23.04.02, 21 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ksenia Khlynova vs. Dana Shakirova - meciuri reciproce
25.11.19 | 2-a rundă de calif. | Ksenia Khlynova | Dana Shakirova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | W15 Antalya | Hard |
Ksenia Khlynova form & Dana Shakirova form
Ksenia Khlynova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Hard | ||||
26.11.19 Calificare | vs. Lara Panfilov | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Dana Shakirova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
24.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Valentina Gaggini | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
19.11.19 Calificare | vs. Zinovia Vaneva | 6-4, 1-6, 6-10 | detaliu meci | |
18.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Shannon Cox | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
17.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25+H Penza - Hard | ||||
27.08.19 Calificare | vs. Evgeniya Levashova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Elizaveta Volodko | 5-7, 6-3, 10-5 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Zgura | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
19.08.18 Calificare | vs. Diana Demidova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Kseniya Yersh | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
13.08.18 Calificare | vs. Maria Krupenina | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Veronika Nicoletta Festenburg | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
07.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Arina Solomatina | 4-6, 3-6 | detaliu meci |
Dana Shakirova - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Yujin Kim | 4-6, 0-3, - Dana Shakirova - retragere | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Salma Drugdova | 7-66, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
14.11.23 Calificare | vs. Tian Xin Chang | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
13.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Diana Yakovleva | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
25.11.22 a 2-a rundă | vs. Sabina Dadaciu | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.11.22 1-a rundă | vs. Yana Mogilnitskaya | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.11.22 1-a rundă | vs. Emma Lene | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.11.22 1-a rundă | vs. Zoziya Kardava | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Almaty - Zgura | ||||
02.09.22 Sfert de finală | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-79, 2-6 | detaliu meci | |
01.09.22 a 2-a rundă | vs. Vaidehi Chaudhari | 1-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
30.08.22 1-a rundă | vs. Daria Krasnova | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Nur - Hard | ||||
20.07.22 1-a rundă | vs. Momoko Kobori | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.07.22 Calificare | vs. Akgul Amanmuradova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
18.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Ayla Aksu | 6-1, 3-6, 10-5 | detaliu meci | |
W25 Nur - Hard | ||||
12.07.22 Calificare | vs. Anna Ukolova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 6-3, 10-7 | detaliu meci | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
08.06.22 a 2-a rundă | vs. Sohyun Park | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.06.22 1-a rundă | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
06.06.22 Calificare | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
30.05.22 Calificare | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 6-3, 8-10 | detaliu meci | |
29.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Anna Bochoradze | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
24.05.22 1-a rundă | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
23.05.22 Calificare | vs. Barbare Eristavi | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
27.04.22 1-a rundă | vs. Darya Shauha | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.04.22 Calificare | vs. Victoria Matasova | Victoria Matasova - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
20.04.22 1-a rundă | vs. Arina Solomatina | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.04.22 Calificare | vs. Hanna Vinahradava | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
20.01.22 a 2-a rundă | vs. Alena Bairasheuskaya | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.01.22 1-a rundă | vs. Daria Kruzhkova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.12.21 a 2-a rundă | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 0-6 | detaliu meci |