MECI
03.01.22 | 2-a rundă de calif. | Ksenia Laskutova | Agustina Chlpac | 6-2, 6-0 | W25 Monastir | Hard |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Ksenia Laskutova vs. Agustina Chlpac - meciuri reciproce
03.01.22 | 2-a rundă de calif. | Ksenia Laskutova | Agustina Chlpac | 6-2, 6-0 | detaliu meci | W25 Monastir | Hard |
Ksenia Laskutova form & Agustina Chlpac form
Ksenia Laskutova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Madelief Hageman | 5-7, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
17.03.24 Finală | vs. Eunhye Lee | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
16.03.24 Semifinală | vs. Elena Malygina | 7-5, 0-6, 6-3 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Gozal Ainitdinova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Aglaya Fedorova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
10.03.24 Finală | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.03.24 Semifinală | vs. Elena Malygina | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Arina Arifullina | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.02.24 Sfert de finală | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Alisa Kummel | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Amra Sadikovic | 6-1, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W35 Sharm - Hard | ||||
30.01.24 Calificare | vs. Aglaya Fedorova | 6-72, 7-63, 4-10 | detaliu meci | |
29.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Kate Zueva | 6-0, 1-0, Kate Zueva - retragere | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
20.12.23 a 2-a rundă | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 1-3, - Ksenia Laskutova - retragere | detaliu meci | |
19.12.23 1-a rundă | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
12.12.23 1-a rundă | vs. Miriana Tona | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.12.23 a 2-a rundă | vs. Irina Balus | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
09.12.23 Sfert de finală | vs. Basak Eraydin | 6-77, 2-6 | detaliu meci | |
07.12.23 1-a rundă | vs. Jana Stojanova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Rebeka Antal | 7-5, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Alian Zack | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Tamara Kostic | 7-64, 1-6, 10-5 | detaliu meci | |
W40 Petange - Indoor Hard | ||||
13.11.23 Calificare | vs. Angelina Wirges | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 3-6 | detaliu meci |
Agustina Chlpac - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.03.24 Calificare | vs. Melanie Klaffner | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Laura Radakovic | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Zuzana Odlevakova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Alisa Vasileva | 5-7, 6-0, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Gonesse - Zgura | ||||
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Yelena Lebeau | 6-3, 4-6, 7-10 | detaliu meci | |
W35 Buenos - Zgura | ||||
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Ana Sofia Sanchez | 1-6, 1-4, - Agustina Chlpac - retragere | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-2, 7-61 | detaliu meci | |
15.01.24 Calificare | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 1-6, 6-2, 10-8 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Cordoba - Zgura | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Juliana Rodriguez | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Buenos - Zgura | ||||
15.11.23 a 2-a rundă | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Agostina Andreazzini | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
24.10.23 Calificare | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Madelief Hageman | 7-64, 6-0 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 6-2, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Olivia Bergler | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Nicole Gadient | 2-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Sina Herrmann | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Malmo - Zgura | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Ayla Aksu | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
21.08.23 Calificare | vs. Fredrika Runstrom | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Olivia Thiemke | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
07.08.23 Calificare | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Mathilde Lollia | 7-5, 6-74, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Eindhoven - Zgura | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Madelief Hageman | 6-4, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Les - Hard | ||||
18.07.23 1-a rundă | vs. Pauline Courcoux | 6-4, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
25.04.23 1-a rundă | vs. Helena Buchwald | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.04.23 1-a rundă | vs. Daria Lodikova | 6-4, 2-6, 1-6 | detaliu meci |