MECI
03.04.19 | 1-a rundă | Ksenia Laskutova | Alexandra Osborne | 5-7, 6-4, 6-1 | W25 Jackson | Zgura |
STATISTICI MECI
Ksenia Laskutova | Alexandra Osborne | |
Prima administrare % | 56/86 (65%) | 49/85 (58%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 35/56 (63%) | 27/49 (55%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/30 (43%) | 12/36 (33%) |
Break-ballurile câştigate | 8/12 (67%) | 6/10 (60%) |
Puncte câştigate din returnare | 46/85 (54%) | 38/86 (44%) |
Total puncte câştigate | 94/171 (55%) | 77/171 (45%) |
Greșeli duble | 5 | 6 |
ași | 3 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ksenia Laskutova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ksenia Laskutova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ksenia Laskutova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Alexandra Osborne | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ksenia Laskutova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Alexandra Osborne | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ksenia Laskutova | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-5 | Alexandra Osborne | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ksenia Laskutova | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ksenia Laskutova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ksenia Laskutova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Ksenia Laskutova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Alexandra Osborne | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ksenia Laskutova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ksenia Laskutova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ksenia Laskutova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ksenia Laskutova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ksenia Laskutova | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-1 | Alexandra Osborne | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Ksenia Laskutova vs. Alexandra Osborne - meciuri reciproce
03.04.19 | 1-a rundă | Ksenia Laskutova | Alexandra Osborne | 5-7, 6-4, 6-1 | detaliu meci | W25 Jackson | Zgura |
Ksenia Laskutova form & Alexandra Osborne form
Ksenia Laskutova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Madelief Hageman | 5-7, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
17.03.24 Finală | vs. Eunhye Lee | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
16.03.24 Semifinală | vs. Elena Malygina | 7-5, 0-6, 6-3 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Gozal Ainitdinova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Aglaya Fedorova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
10.03.24 Finală | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.03.24 Semifinală | vs. Elena Malygina | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Arina Arifullina | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.02.24 Sfert de finală | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Alisa Kummel | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Amra Sadikovic | 6-1, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W35 Sharm - Hard | ||||
30.01.24 Calificare | vs. Aglaya Fedorova | 6-72, 7-63, 4-10 | detaliu meci | |
29.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Kate Zueva | 6-0, 1-0, Kate Zueva - retragere | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
20.12.23 a 2-a rundă | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 1-3, - Ksenia Laskutova - retragere | detaliu meci | |
19.12.23 1-a rundă | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
12.12.23 1-a rundă | vs. Miriana Tona | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.12.23 Sfert de finală | vs. Basak Eraydin | 6-77, 2-6 | detaliu meci | |
09.12.23 a 2-a rundă | vs. Irina Balus | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
07.12.23 1-a rundă | vs. Jana Stojanova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Rebeka Antal | 7-5, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Alian Zack | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Tamara Kostic | 7-64, 1-6, 10-5 | detaliu meci | |
W40 Petange - Indoor Hard | ||||
13.11.23 Calificare | vs. Angelina Wirges | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 3-6 | detaliu meci |
Alexandra Osborne - ultimele meciuri
W50 Pretoria - Hard | ||||
28.02.24 a 2-a rundă | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Paris Corley | 6-76, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
26.02.24 Calificare | vs. Lorena Schaedel | 6-1, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
19.02.24 Calificare | vs. Isabella Basson | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Relebogile Sereo | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W75 Burnie - Hard | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W75 Burnie - Hard | ||||
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Mio Mushika | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Adelaide - Hard | ||||
06.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W80 Tyler - Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Lucia Peyre | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Oldenzaal - Zgura | ||||
28.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
14.08.23 Calificare | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Annabelle Davis | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Porto - Hard | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Chelsea Fontenel | 6-74, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Rome - Zgura | ||||
10.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Julia Terziyska | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Perigueux - Zgura | ||||
26.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Ilkley - Iarbă | ||||
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W100 Surbiton - Iarbă | ||||
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Yanina Wickmayer | 1-6, - Alexandra Osborne - retragere | detaliu meci | |
W60 Naples - Zgura | ||||
09.05.23 Calificare | vs. Haley Giavara | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
08.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Ena Koike | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
W100 Bonita - Zgura | ||||
01.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Olivia Tjandramulia | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Charlottesville - Zgura | ||||
24.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Grace Min | 7-66, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W100 Charleston - Zgura | ||||
17.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Olivia Tjandramulia | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Boca - Zgura | ||||
11.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Hiroko Kuwata | 7-5, 0-3, - Alexandra Osborne - retragere | detaliu meci | |
W25 Jackson - Zgura | ||||
04.04.23 Calificare | vs. Ena Koike | 7-64, 0-6, 6-10 | detaliu meci | |
W60 Canberra - Zgura | ||||
21.03.23 1-a rundă | vs. Yuki Naito | 6-2, 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.03.23 Calificare | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-1, 6-74, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Canberra - Zgura | ||||
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Elena Micic | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Swan - Iarbă | ||||
28.02.23 1-a rundă | vs. Ya-Yi Yang | 6-1, 2-6, 3-6 | detaliu meci |