MECI
20.01.20 | 2-a rundă de calif. | Ksenia Laskutova | Yasmeen Ghaoui | 6-4, 6-1 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Liban
08.01.01, 23 Vârsta
08.01.01, 23 Vârsta
Ksenia Laskutova vs. Yasmeen Ghaoui - meciuri reciproce
20.01.20 | 2-a rundă de calif. | Ksenia Laskutova | Yasmeen Ghaoui | 6-4, 6-1 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Ksenia Laskutova form & Yasmeen Ghaoui form
Ksenia Laskutova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Madelief Hageman | 5-7, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
17.03.24 Finală | vs. Eunhye Lee | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
16.03.24 Semifinală | vs. Elena Malygina | 7-5, 0-6, 6-3 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Gozal Ainitdinova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Aglaya Fedorova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
10.03.24 Finală | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.03.24 Semifinală | vs. Elena Malygina | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Arina Arifullina | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.02.24 Sfert de finală | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Alisa Kummel | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Amra Sadikovic | 6-1, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W35 Sharm - Hard | ||||
30.01.24 Calificare | vs. Aglaya Fedorova | 6-72, 7-63, 4-10 | detaliu meci | |
29.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Kate Zueva | 6-0, 1-0, Kate Zueva - retragere | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
20.12.23 a 2-a rundă | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 1-3, - Ksenia Laskutova - retragere | detaliu meci | |
19.12.23 1-a rundă | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
12.12.23 1-a rundă | vs. Miriana Tona | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.12.23 a 2-a rundă | vs. Irina Balus | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
09.12.23 Sfert de finală | vs. Basak Eraydin | 6-77, 2-6 | detaliu meci | |
07.12.23 1-a rundă | vs. Jana Stojanova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Rebeka Antal | 7-5, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Alian Zack | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Tamara Kostic | 7-64, 1-6, 10-5 | detaliu meci | |
W40 Petange - Indoor Hard | ||||
13.11.23 Calificare | vs. Angelina Wirges | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 3-6 | detaliu meci |
Yasmeen Ghaoui - ultimele meciuri
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
14.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Obradovic | 1-6, 1-3, - Yasmeen Ghaoui - retragere | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
26.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
15.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Angelina Graovac | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
05.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Jana Bojovic | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Cosima Trinity Calinescu | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Reyngold | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.01.20 Calificare | vs. Giuliana Bestetti | 2-6, 6-1, 10-6 | detaliu meci | |
29.01.20 1-a rundă | vs. Barbora Miklova | 1-6, 0-4, - Yasmeen Ghaoui - retragere | detaliu meci | |
27.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Natalia Mora Ballo | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Nikita Uberoi | 6-4, 6-74, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Anna Davydova | 6-3, 4-6, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.01.20 Calificare | vs. Chiara Bordo | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Elif Sanem Karadag | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.01.20 a 2-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
08.01.20 1-a rundă | vs. Olivia Gram | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
01.10.19 1-a rundă | vs. Gebriela Mihaylova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.09.19 Calificare | vs. Alexandra Raluca Botin | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Maribor - Zgura | ||||
09.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Giulia Pairone | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Banja Luka - Zgura | ||||
04.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Tamara Malesevic | 3-6, 0-2, - Yasmeen Ghaoui - retragere | detaliu meci | |
02.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Armina Izic | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Nis - Zgura | ||||
26.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Paula Mihaela Onita | 7-5, 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
Kaposvar - Zgura | ||||
07.05.18 Calificare | vs. Nicole Gadient | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Radina Rakic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Podgorica - Zgura | ||||
18.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Stosic | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Szekesfehervar - Zgura | ||||
11.09.17 2-a rundă de calif. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 6-0, 5-7 | detaliu meci | |
Mamaia - Zgura | ||||
28.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Luminita Tutunaru | 4-6, 1-3, - Yasmeen Ghaoui - retragere | detaliu meci | |
Vrnjacka Banja - Zgura | ||||
21.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Iva Jankovic (1999) | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
21.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Bursa | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
Arad - Zgura | ||||
07.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Ioana Gheorghita | 5-7, 2-6 | detaliu meci |