Croatia
16.09.00, 23 Vârsta
16.09.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
India
01.07.01, 22 Vârsta
01.07.01, 22 Vârsta
Lana Sipek vs. Annika Kannan - meciuri reciproce
23.09.19 | Calificare | Lana Sipek | Annika Kannan | 6-2, 6-0 | detaliu meci | W15 Tabarka | Zgura |
Lana Sipek form & Annika Kannan form
Lana Sipek - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
03.12.19 1-a rundă | vs. Yana Mogilnitskaya | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.11.19 1-a rundă | vs. Bhuvana Kalva | 7-65, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
25.11.19 Calificare | vs. Lena Delfosse | 4-6, 6-4, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.11.19 a 2-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.11.19 1-a rundă | vs. Dewi Dijkman | 5-7, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
18.11.19 Calificare | vs. Matea Roki | 6-4, 1-6, 3-10 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
01.10.19 1-a rundă | vs. Daniella Dimitrova | 6-1, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Sadafmoh Tolibova | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
23.09.19 Calificare | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Podgorica - Zgura | ||||
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Nevena Sokovic | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Jade Suvrijn | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.07.19 1-a rundă | vs. Agathe Timsit | 6-4, 0-6, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
25.07.19 a 2-a rundă | vs. Paula Arias Manjon | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
24.07.19 1-a rundă | vs. Elena De Santis | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
23.07.19 Calificare | vs. Chiara Alesiani | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Baja - Zgura | ||||
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Gabriela Duca | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Katarina Jokic | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
01.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Novak | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
05.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Noka Juric | 6-3, 3-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
27.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
22.05.19 1-a rundă | vs. Tamara Malesevic | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
21.05.19 Calificare | vs. Julia Kimmelmann | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Ilaria Sposetti | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Tucepi - Zgura | ||||
07.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Andjela Sebrek | 6-3, 3-6, 6-10 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
13.12.18 a 2-a rundă | vs. Anastasiya Shoshyna | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.12.18 1-a rundă | vs. Alisa Rastegaeva | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
02.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Viktoriia Dema | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
13.11.18 1-a rundă | vs. Ania Hertel | 3-6, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
04.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Ania Hertel | 6-3, 6-71, 3-6 | detaliu meci | |
Podgorica - Zgura | ||||
18.09.18 1-a rundă | vs. Chloe Paquet | 2-6, 4-6 | detaliu meci |
Annika Kannan - ultimele meciuri
W15 Sabadell - Zgura | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Min Liu | 4-6, 7-65, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
12.03.24 Calificare | vs. Mila Masic | 7-5, 3-6, 4-10 | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Costanza Traversi | 6-2, 4-6, 12-10 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Annika Maria Glaser | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Eleni Christofi | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.03.24 Calificare | vs. Aaddi Gupta | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Shuqian Xu | 0-6, 6-3, 10-1 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ceylin Ipek | Ceylin Ipek - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Deniz Turan | 6-71, - Annika Kannan - retragere | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Barbora Michalkova | 6-3, 1-6, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Melilla - Zgura | ||||
11.12.23 Calificare | vs. Vasilisa Borisova | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Liisa Varul | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Barbora Michalkova | 0-6, 6-4, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 1-6, - Annika Kannan - retragere | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Oceanne Lopez | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
05.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Elena Giovanna Giessler | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-2, 7-62 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Anna Lena Ebster | 6-4, 1-6, 5-10 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Leticia Matuszewski | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
08.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
18.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 6-3, 6-10 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Stella Remander | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Mia Saveljic | 6-4, 1-6, 1-10 | detaliu meci | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Kundali Majgaine | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Nina Danisova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Noemie Dadoun | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Lucie Brun | 0-6, 3-6 | detaliu meci |