MECI
18.09.22 | 1-a rundă de calif. | Lara Smejkal | Meta Marenk | 6-3, 6-4 | W25 Otocec | Zgura |
STATISTICI MECI
Slovenia
07.08.04, 19 Vârsta
07.08.04, 19 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Slovenia
29.04.03, 20 Vârsta
29.04.03, 20 Vârsta
Lara Smejkal vs. Meta Marenk - meciuri reciproce
18.09.22 | 1-a rundă de calif. | Lara Smejkal | Meta Marenk | 6-3, 6-4 | detaliu meci | W25 Otocec | Zgura |
Lara Smejkal form & Meta Marenk form
Lara Smejkal - ultimele meciuri
W15 Jackson - Hard | ||||
17.10.23 Calificare | vs. Maria Tatarnikova | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
16.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Alessandra Crump | 6-2, 6-74, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Hilton - Zgura | ||||
25.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Cristina Elena Tiglea | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Osijek - Zgura | ||||
07.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Andrea Obradovic | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Erna Brdarevic | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Les - Hard | ||||
18.07.23 1-a rundă | vs. Selina Dal | 7-62, 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
17.07.23 Calificare | vs. Georgina Hays | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Savine Erler | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Klosters - Zgura | ||||
03.07.23 Calificare | vs. Nicole Khirin | 4-6, 7-68, 3-10 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Milenkovic | 6-3, 6-77, 10-8 | detaliu meci | |
W25 Tarvisio - Zgura | ||||
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Kranjska - Zgura | ||||
13.06.23 1-a rundă | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Kocevje - Zgura | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Enola Chiesa | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Otocec - Zgura | ||||
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Sebestova | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
W40 Otocec - Zgura | ||||
23.05.23 1-a rundă | vs. Iva Primorac | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.05.23 Calificare | vs. Lavinia Tanasie | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Ana Lanisek | 2-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Poertschach - Zgura | ||||
07.05.23 Calificare | vs. Caterina Odorizzi | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-71, 2-6 | detaliu meci | |
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Stella Beldiman | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Joy De Zeeuw | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Fatemesadat Zanjani | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Spring - Hard | ||||
27.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Tyra Caterina Grant | 4-6, 7-65, 6-10 | detaliu meci | |
W25 Orlando - Hard | ||||
23.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Johanne Svendsen | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Boca - Zgura | ||||
16.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Yasmine Kabbaj | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.11.22 Calificare | vs. Maria Sysoeva | 2-6, 0-2, - Lara Smejkal - retragere | detaliu meci | |
31.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Darya Volkova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
30.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Stina Larsson | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Sibenik - Zgura | ||||
03.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Karine Sarkisova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Otocec - Zgura | ||||
28.09.22 1-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 4-6 | detaliu meci |
Meta Marenk - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Marija Semenistaja | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Song Fanshi | 1-6, 7-5, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Caroline Werner | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Kranjska - Zgura | ||||
12.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Gadient | 6-3, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Kocevje - Zgura | ||||
07.06.23 Calificare | vs. Vittoria Modesti | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
05.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Otocec - Zgura | ||||
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Enola Chiesa | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Otocec - Zgura | ||||
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Emma Tothova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
01.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Junhan Zhang | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Emina Lagarija | 6-2, 4-6, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
24.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Svetlana Samardzic | 6-3, 2-6, 7-10 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Saska Savic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
18.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Laura Cilekova | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Evin Musabegovic | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Sabina Dadaciu | 4-6, 6-2, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Irem Kurt | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Sibenik - Zgura | ||||
03.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Lucija Ciric Bagaric | 7-5, 1-6, 5-10 | detaliu meci | |
02.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Sashi Kempster | 5-2, Sashi Kempster - retragere | detaliu meci | |
W25 Otocec - Zgura | ||||
25.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Otocec - Zgura | ||||
18.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Lara Smejkal | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
21.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Anna Gross | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
16.08.22 Calificare | vs. Costanza Traversi | 6-711, 2-6 | detaliu meci | |
15.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Sofia Avataneo | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
14.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Lara Diaz Zayas | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Eloise De Mooij | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Maria Fernanda Morales | 6-4, 2-6, 8-10 | detaliu meci | |
14.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Ghalia Guizani | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Otocec - Zgura | ||||
30.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Mina Hodzic | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Otocec - Zgura | ||||
24.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Emily Webley-Smith | 4-6, 6-4, 7-10 | detaliu meci | |
23.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Jelena Kovacevic | 6-1, 6-0 | detaliu meci |