MECI
15.07.18 | 2-a rundă de calif. | Laura Radakovic | Natalie Augustinova | 6-4, 6-3 | Vienna | Zgura |
STATISTICI MECI
Bosnia si Hertegovina
29.03.01, 23 Vârsta
29.03.01, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Cehia
29.01.03, 21 Vârsta
29.01.03, 21 Vârsta
Laura Radakovic vs. Natalie Augustinova - meciuri reciproce
15.07.18 | 2-a rundă de calif. | Laura Radakovic | Natalie Augustinova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | Vienna | Zgura |
Laura Radakovic form & Natalie Augustinova form
Laura Radakovic - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
25.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Francesca De Matteo | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
09.06.23 Sfert de finală | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.06.23 a 2-a rundă | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
07.06.23 1-a rundă | vs. Svetlana Samardzic | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Otocec - Zgura | ||||
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Feld - Zgura | ||||
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Anna Lena Ebster | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Murska - Indoor Hard | ||||
27.03.23 Calificare | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Semenova | 6-1, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-75, 12-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.03.23 Calificare | vs. Anastasia Piangerelli | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
13.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Yana Kircheva | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Oberpullendorf - Indoor Hard | ||||
05.12.22 Calificare | vs. Mia Chudejova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.12.22 1-a rundă de calif. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-4, 1-6, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Oberpullendorf - Indoor Hard | ||||
30.11.22 1-a rundă | vs. Veronika Bokor | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
28.11.22 Calificare | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
27.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
13.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Yana Morderger | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Otocec - Zgura | ||||
19.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Katerina Tsygourova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
18.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Jablonec - Zgura | ||||
12.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
11.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Liliana Gajdosova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
07.09.22 1-a rundă | vs. Julie Struplova | 3-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
06.09.22 Calificare | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
05.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Vienna - Zgura | ||||
28.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
22.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Martina Marusinova | 3-6, 0-2, - Laura Radakovic - retragere | detaliu meci |
Natalie Augustinova - ultimele meciuri
W25 Jablonec - Zgura | ||||
11.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Gina Feistel | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
05.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Gabriela Skrabalova | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
25.07.22 Calificare | vs. Helena Buchwald | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
18.07.22 1-a rundă | vs. Darja Vidmanova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
27.06.22 2-a rundă de calif. | vs. Iva Sepa | 7-5, 2-6, 5-10 | detaliu meci | |
26.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Zara Brankovic | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Jablonec - Carpet | ||||
28.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
03.11.21 1-a rundă | vs. Esther Lopez Alcaraz | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Victoria Wiche | - Natalie Augustinova - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Giulia Carbonaro | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.10.21 1-a rundă | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.10.21 Calificare | vs. Aline Thommen | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
11.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Anna Sofia Haseth | 7-65, 4-6, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Melilla - Zgura | ||||
17.09.21 a 2-a rundă | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.09.21 1-a rundă | vs. Zlata Yankovskaya | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
06.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 7-64, 10-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
29.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Laetitia Pulchartova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Soboleva | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Bratislava - Zgura | ||||
09.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Lara Schmidt | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Bydgoszcz - Zgura | ||||
01.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
18.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Barbora Pokorna | 3-6, 7-5, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
31.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Andjela Lopicic | 6-0, 2-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
23.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
22.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Zoe Richard | 4-6, 6-1, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Ema Bubalo | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
02.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Maria Petrovic | 7-65, 5-7, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 2-6 | detaliu meci |