MECI
05.12.19 | a 2-a rundă | Laura Schaeder | Mariia Bergen | 6-0, 6-0 | W15 Heraklion | Zgura |
STATISTICI MECI
Laura Schaeder | Mariia Bergen | |
Prima administrare % | 21/28 (75%) | 23/30 (77%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 19/21 (90%) | 6/23 (26%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 5/7 (71%) | 0/7 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 24/30 (80%) | 4/28 (14%) |
Total puncte câştigate | 48/58 (83%) | 10/58 (17%) |
Greșeli duble | 0 | 1 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Laura Schaeder | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Mariia Bergen | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Laura Schaeder | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Mariia Bergen | |
0-0, 15-0 | ||
Laura Schaeder | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
5-0 | Mariia Bergen | |
0-0 | ||
6-0 |
2 | ||
Laura Schaeder | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Laura Schaeder | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Mariia Bergen | |
0-0, 15-0 | ||
Laura Schaeder | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-0 | Mariia Bergen | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ucraina
12.06.01, 22 Vârsta
10384 $
12.06.01, 22 Vârsta
10384 $
Laura Schaeder vs. Mariia Bergen - meciuri reciproce
05.12.19 | a 2-a rundă | Laura Schaeder | Mariia Bergen | 6-0, 6-0 | detaliu meci | W15 Heraklion | Zgura |
Laura Schaeder form & Mariia Bergen form
Laura Schaeder - ultimele meciuri
W25 Heraklion - Zgura | ||||
15.11.22 Calificare | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-2, 8-10 | detaliu meci | |
14.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Doroteja Petrovic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
26.10.22 1-a rundă | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-0, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
04.11.20 1-a rundă | vs. Nina Stadler | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
31.10.20 Sfert de finală | vs. Andreea Rosca | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.10.20 a 2-a rundă | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
29.10.20 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Tarvisio - Zgura | ||||
09.09.20 Calificare | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
08.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Cordenons - Zgura | ||||
24.08.20 1-a rundă | vs. Martina Colmegna | 6-2, 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
03.07.20 1-a rundă | vs. Julia Lohoff | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.07.20 1-a rundă | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
18.06.20 1-a rundă | vs. Laura Siegemund | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.06.20 1-a rundă | vs. Romy Koelzer | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
28.01.20 1-a rundă | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.01.20 1-a rundă | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
13.12.19 Sfert de finală | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.12.19 a 2-a rundă | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
11.12.19 1-a rundă | vs. Elena Gemovic | 4-1, Elena Gemovic - retragere | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
08.12.19 Finală | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
07.12.19 Semifinală | vs. Josephine Boualem | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
06.12.19 Sfert de finală | vs. Darya Astakhova | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
05.12.19 a 2-a rundă | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
03.12.19 1-a rundă | vs. Maria Kallistrou | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
21.11.19 a 2-a rundă | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
19.11.19 1-a rundă | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 4-6, 7-66 | detaliu meci | |
18.11.19 Calificare | vs. Giulia Crescenzi | 7-64, 6-0 | detaliu meci | |
17.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Sara Lanca | 6-1, 5-7, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
14.11.19 a 2-a rundă | vs. Bojana Klincov | 6-71, 3-6 | detaliu meci | |
13.11.19 1-a rundă | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-2 | detaliu meci |
Mariia Bergen - ultimele meciuri
W15 Telde - Zgura | ||||
14.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-3, 1-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
07.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Elena Giovanna Giessler | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
31.03.24 Calificare | vs. Caroline Werner | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Melania Delai | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Himadri Kashyap | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Yuka Hosoki | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Hwiwon Wi | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Solymar Colling | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.10.23 Calificare | vs. Eva Marie Desvignes | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Diana De Simone | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Hannah Rylatt | 7-65, 0-6, 10-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.10.23 Calificare | vs. Ioana Zvonaru | 7-63, 1-6, 10-8 | detaliu meci | |
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Louna Zoppas | 6-4, 7-67 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Marika Jones | 7-65, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Lea Bathellier | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Reims - Indoor Hard | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Veronika Podrez | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Bydgoszcz - Zgura | ||||
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Daria Gorska | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.07.23 1-a rundă | vs. Virginia Ferrara | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Gala Arangio | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
25.07.23 Calificare | vs. Oceanne Lopez | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
24.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Greta Medeghini | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Jordan Fenton | 7-65, 7-63 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Lara Stojanovski | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
22.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Suana Tucakovic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Denisa Elena Plesa | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Yakimova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
02.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Tatu | 4-6, 2-6 | detaliu meci |