MECI
28.01.21 | 1-a rundă de calif. | Anja Wildgruber | Laure Line Glaude | 7-64, 6-1 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Belgia
26.08.01, 22 Vârsta
26.08.01, 22 Vârsta
Anja Wildgruber vs. Laure Line Glaude - meciuri reciproce
28.01.21 | 1-a rundă de calif. | Anja Wildgruber | Laure Line Glaude | 7-64, 6-1 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Anja Wildgruber form & Laure Line Glaude form
Anja Wildgruber - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
19.03.24 1-a rundă | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Mila Masic | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Pauline Payet | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Rina Saigo | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 6-77, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Tamara Kostic | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Nina Radovanovic | 6-3, 2-6, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
16.01.24 Calificare | vs. Flavie Brugnone | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Valeria Koussenkova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Chengyiyi Yuan | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă | vs. Darja Suvirdjonkova | 1-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Sara Lanca | 4-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.11.23 Semifinală | vs. Mara Gae | 6-73, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
24.11.23 Sfert de finală | vs. Dilara Okur | 5-7, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Merna Refaat | 7-5, 4-6, 6-0 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Yingqun Sun | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Emmanuelle Girard | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
31.10.23 Calificare | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Chahd Berriri | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.10.23 Semifinală | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.10.23 Sfert de finală | vs. Amelia Waligora | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Adesuwa Osabuohien | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Melania Delai | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Zeel Desai | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Irina Balus | 4-6, 6-1, 2-0, Irina Balus - retragere | detaliu meci |
Laure Line Glaude - ultimele meciuri
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Erwitte - Zgura | ||||
16.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Helene Pellicano | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
08.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Alice Robbe | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Knokke - Zgura | ||||
26.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Chiara Tomasetti | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Min Chae Kim | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Amarante - Hard | ||||
19.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Lisa Zaar | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Almada - Hard | ||||
13.07.21 1-a rundă | vs. Leonor Oliveira | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
12.07.21 Calificare | vs. Ana Filipa Santos | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
11.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
20.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Demi Tran | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Haine Ogata | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Anhzelika Isaeva | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Nana Kawagishi | 5-7, 7-5, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 4-6, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Anja Wildgruber | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Alica Rusova | 1-6, 6-3, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Tania Munteanu | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
22.12.20 Calificare | vs. Stefana Lazar | 6-3, 4-6, 5-10 | detaliu meci | |
21.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Eva Marie Echeverri Erk | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Beatris Spasova | 6-2, 1-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Diana Demidova | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
29.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Maria Navarro Oliva | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.11.20 Calificare | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
09.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Aya El Sayed | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
08.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Polina Gubina | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Lian Tran | 4-6, 2-6 | detaliu meci |