MECI
13.01.20 | 2-a rundă de calif. | Laure Line Glaude | Mariya Kostyuk | 6-2, 6-4 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Belgia
26.08.01, 22 Vârsta
26.08.01, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ucraina
11.03.96, 28 Vârsta
11.03.96, 28 Vârsta
Laure Line Glaude vs. Mariya Kostyuk - meciuri reciproce
13.01.20 | 2-a rundă de calif. | Laure Line Glaude | Mariya Kostyuk | 6-2, 6-4 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Laure Line Glaude form & Mariya Kostyuk form
Laure Line Glaude - ultimele meciuri
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Erwitte - Zgura | ||||
16.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Helene Pellicano | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
08.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Alice Robbe | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Knokke - Zgura | ||||
26.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Chiara Tomasetti | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Min Chae Kim | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Amarante - Hard | ||||
19.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Lisa Zaar | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Almada - Hard | ||||
13.07.21 1-a rundă | vs. Leonor Oliveira | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
12.07.21 Calificare | vs. Ana Filipa Santos | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
11.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
20.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Demi Tran | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Haine Ogata | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Anhzelika Isaeva | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Nana Kawagishi | 5-7, 7-5, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 4-6, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Anja Wildgruber | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Alica Rusova | 1-6, 6-3, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Tania Munteanu | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
22.12.20 Calificare | vs. Stefana Lazar | 6-3, 4-6, 5-10 | detaliu meci | |
21.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Eva Marie Echeverri Erk | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Beatris Spasova | 6-2, 1-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Diana Demidova | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
29.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Maria Navarro Oliva | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.11.20 Calificare | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
09.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Aya El Sayed | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
08.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Polina Gubina | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Lian Tran | 4-6, 2-6 | detaliu meci |
Mariya Kostyuk - ultimele meciuri
W35 Solarino - Carpet | ||||
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Emily Webley-Smith | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Cayetana Gay | 6-78, 6-4, 7-10 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Elena Michel | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W75 Porto - Indoor Hard | ||||
19.02.24 Calificare | vs. Leyre Romero Gormaz | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W75 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
29.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Magali Kempen | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Funchal - Hard | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Nantes - Indoor Hard | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Evita Ramirez | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Collonge - Zgura | ||||
29.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Amandine Hesse | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
17.07.23 Calificare | vs. Sofia Milatova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Ainhoa Fernandez Del Moral | def. | detaliu meci | |
W40 Palma - Hard | ||||
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Setubal - Hard | ||||
05.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Carolina Mesquita | 5-7, 6-2, 6-10 | detaliu meci | |
W40 Montemor - Hard | ||||
29.05.23 Calificare | vs. Eva Alvarez Sande | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Giannini | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
02.05.23 Calificare | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Alessia Manca | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
24.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
03.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Michaela Laki | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Selva - Indoor Hard | ||||
27.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Daria Lopatetskaya | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Ortisei - Indoor Hard | ||||
20.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Carola Cavelli | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Saint - Indoor Hard | ||||
14.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Astrid Cirotte | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Brescia - Zgura | ||||
30.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Verena Meliss | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Grado - Zgura | ||||
23.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Warmbad - Zgura | ||||
15.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Lisa Gruber | 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Collonge - Zgura | ||||
30.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Verbier - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Matilde Paoletti | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Les - Hard | ||||
18.07.21 Calificare | vs. Pauline Wuarin | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Contrexeville - Zgura | ||||
04.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Montpellier - Zgura | ||||
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 0-6 | detaliu meci |