MECI
04.04.21 | 1-a rundă de calif. | Lia Karatancheva | Phillippa Preugschat | 6-4, 6-2 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Germania
20.09.02, 21 Vârsta
20.09.02, 21 Vârsta
Lia Karatancheva vs. Phillippa Preugschat - meciuri reciproce
04.04.21 | 1-a rundă de calif. | Lia Karatancheva | Phillippa Preugschat | 6-4, 6-2 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Lia Karatancheva form & Phillippa Preugschat form
Lia Karatancheva - ultimele meciuri
W35 Santo - Hard | ||||
11.03.24 1-a rundă | vs. Katarina Jokic | 2-6, 6-72 | detaliu meci | |
W35 Santo - Hard | ||||
07.03.24 a 3-a rundă | vs. Lea Ma | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.03.24 a 2-a rundă | vs. Jana Kolodynska | 6-75, 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Elysia Bolton | 7-63, 7-5 | detaliu meci | |
W35 Spring - Hard | ||||
27.02.24 Calificare | vs. Allura Zamarripa | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Alexis Nguyen | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Mexico - Hard | ||||
19.02.24 Calificare | vs. Thaisa Grana Pedretti | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Wesley - Zgura | ||||
10.02.24 Semifinală | vs. Sophie Chang | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.02.24 Sfert de finală | vs. Panna Bartha | 6-4, 5-2, Panna Bartha - retragere | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Katrina Scott | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Grace Min | 2-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W75+H Vero - Zgura | ||||
23.01.24 Calificare | vs. Irina Ramialison | - | detaliu meci | |
22.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Carolina Quevedo | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Varvara Lepchenko | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-3, 6-79, 4-6 | detaliu meci | |
W80 Tyler - Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Abigail Rencheli | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W80 Macon - Hard | ||||
16.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Francesca Curmi | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
25.09.23 Calificare | vs. Pia Lovric | 1-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Obradovic | 6-1, Andrea Obradovic - retragere | detaliu meci | |
W40 Pazardzhik - Zgura | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Cristina Dinu | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-64 | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
18.09.23 Calificare | vs. Luca Udvardy | Luca Udvardy - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Defne Cirpanli | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Varna - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Chantal Sauvant | 6-4, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Vendula Valdmannova | 6-3, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
15.08.23 1-a rundă | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 0-4, - Lia Karatancheva - retragere | detaliu meci | |
W100 Maspalomas - Zgura | ||||
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Martha Matoula | 6-4, 7-5 | detaliu meci |
Phillippa Preugschat - ultimele meciuri
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Marente Sijbesma | 6-3, 2-6, 8-10 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Isabelle Cherny | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
13.02.24 Calificare | vs. Isabel Skoog | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-4, 1-6, 10-1 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Jordan Fenton | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Nasbypark - Indoor Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Julita Saner | 6-1, 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
31.10.23 Calificare | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
30.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Summer Yardley | 6-2, 1-6, 12-10 | detaliu meci | |
W60 Hamburg - Indoor Hard | ||||
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Krunic | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Slobozia - Zgura | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Eindhoven - Zgura | ||||
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 2-6, 6-2, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
24.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Olga Golas | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Ystad - Zgura | ||||
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Bastad - Zgura | ||||
08.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Linea Bajraliu | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Varberg - Zgura | ||||
05.05.23 Sfert de finală | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Tilde Jagare | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
03.05.23 1-a rundă | vs. Stella Jurina | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Nikol Mishieva | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Julia Victoria Rennert | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Duru Soke | 4-1, Duru Soke - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Safta | 1-6, 6-72 | detaliu meci | |
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Teodorescu | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Tallinn - Indoor Hard | ||||
09.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Lisa Pigato | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Hamburg - Indoor Hard | ||||
16.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Julia Middendorf | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
22.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Anna Semenova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Erwitte - Zgura | ||||
18.08.22 a 2-a rundă | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 6-2, 0-6 | detaliu meci | |
16.08.22 1-a rundă | vs. Anna Schubries | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
15.08.22 Calificare | vs. Christine Junge-Ilges | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Danderyd - Zgura | ||||
09.08.22 Calificare | vs. Emilie Elde | 1-6, 4-6 | detaliu meci |