MECI
12.03.20 | a 2-a rundă | Lina Gjorcheska | Ekaterina Vishnevskaya | 6-1, 6-1 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Lina Gjorcheska | Ekaterina Vishnevskaya | |
Prima administrare % | 31/49 (63%) | 20/41 (49%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 22/31 (71%) | 8/20 (40%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/18 (61%) | 8/21 (38%) |
Break-ballurile câştigate | 6/8 (75%) | 1/4 (25%) |
Puncte câştigate din returnare | 25/41 (61%) | 16/49 (33%) |
Total puncte câştigate | 58/90 (64%) | 32/90 (36%) |
Greșeli duble | 1 | 6 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Lina Gjorcheska | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
2-0 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0 | ||
Lina Gjorcheska | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-1 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 15-15, 30-40 | ||
6-1 |
2 | ||
Lina Gjorcheska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 4-0 | |
0-0, 30-0 | ||
Lina Gjorcheska | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Lina Gjorcheska vs. Ekaterina Vishnevskaya - meciuri reciproce
12.03.20 | a 2-a rundă | Lina Gjorcheska | Ekaterina Vishnevskaya | 6-1, 6-1 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Lina Gjorcheska form & Ekaterina Vishnevskaya form
Lina Gjorcheska - ultimele meciuri
W35 Alaminos - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 0-6, 0-3, - Lina Gjorcheska - retragere | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Irene Burillo Escorihuela | 5-7, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
17.03.24 Finală | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.03.24 Semifinală | vs. Nuria Brancaccio | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Ksenia Zaytseva | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Maria Siopacha | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
15.02.24 1-a rundă | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
10.02.24 Sfert de finală | vs. Tara Wurth | 3-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Katarzyna Kawa | 5-7, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Mia Ristic | 6-75, 6-74 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
11.11.23 Semifinală | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-78, 3-6 | detaliu meci | |
10.11.23 Sfert de finală | vs. Cristina Dinu | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
03.11.23 Sfert de finală | vs. Sinja Kraus | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Alexandra Cadantu | 6-74, 6-1, 2-0, Alexandra Cadantu - retragere | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
01.10.23 Finală | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
30.09.23 Semifinală | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
29.09.23 Sfert de finală | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-63 | detaliu meci | |
28.09.23 a 3-a rundă | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Reka-Luca Jani | 6-75, 6-4, 7-63 | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
16.09.23 Semifinală | vs. Iva Primorac | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
15.09.23 Sfert de finală | vs. Sada Nahimana | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
14.09.23 a 3-a rundă | vs. Rina Saigo | 6-73, 6-2, 6-2 | detaliu meci |
Ekaterina Vishnevskaya - ultimele meciuri
W100 Maspalomas - Zgura | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Bacau - Zgura | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-0, 6-72 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
26.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Pia Lovric | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Laura Cilekova | 4-6, 6-1, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
17.06.23 a 2-a rundă | vs. Anja Stankovic | 6-2, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
14.06.23 1-a rundă | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Jessie Aney | 4-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
06.06.23 Calificare | vs. Maja Radenkovic | 7-66, 6-4 | detaliu meci | |
05.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Hanna Jankowska | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
30.05.23 Calificare | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
29.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Anastasija Radojevic | 4-6, 6-1, 10-7 | detaliu meci | |
W25 Platja - Zgura | ||||
08.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Sowjanya Bavisetti | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Javiera Verdugo | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
01.05.23 Calificare | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.04.23 Calificare | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Lucie Brun | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.04.23 1-a rundă | vs. Nicole Gadient | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.04.23 Calificare | vs. India Fenieys | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
17.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Polina Kaibekova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.04.23 a 2-a rundă | vs. Esther Bataille | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.04.23 1-a rundă | vs. Stefania Bojica | 4-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
11.04.23 Calificare | vs. Morane Meyers | 5-7, 7-5, 10-4 | detaliu meci | |
10.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Sofia Snitko | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.02.23 Sfert de finală | vs. Anca Alexia Todoni | 0-2, - Ekaterina Vishnevskaya - retragere | detaliu meci | |
09.02.23 a 2-a rundă | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 7-63 | detaliu meci | |
08.02.23 1-a rundă | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | detaliu meci |