MECI
25.04.16 | 1-a rundă | Lisa Matviyenko | Alexandra Grinchishina | 6-3, 7-66 | Shymkent | Zgura |
STATISTICI MECI
Lisa Matviyenko | Alexandra Grinchishina | |
Prima administrare % | 50/87 (57%) | 59/75 (79%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 32/50 (64%) | 30/59 (51%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 18/37 (49%) | 8/16 (50%) |
Break-ballurile câştigate | 4/10 (40%) | 3/8 (38%) |
Puncte câştigate din returnare | 37/75 (49%) | 37/87 (43%) |
Total puncte câştigate | 87/162 (54%) | 75/162 (46%) |
Greșeli duble | 5 | 3 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Lisa Matviyenko vs. Alexandra Grinchishina - meciuri reciproce
25.04.16 | 1-a rundă | Lisa Matviyenko | Alexandra Grinchishina | 6-3, 7-66 | detaliu meci | Shymkent | Zgura |
Lisa Matviyenko form & Alexandra Grinchishina form
Lisa Matviyenko - ultimele meciuri
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
23.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Hamburg - Indoor Hard | ||||
10.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Ylena In-Albon | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
28.08.20 1-a rundă | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
27.08.20 1-a rundă | vs. Emily Welker | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
26.08.20 1-a rundă | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 7-62, 6-3 | detaliu meci | |
25.08.20 1-a rundă | vs. Anna Klasen | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.08.20 1-a rundă | vs. Romy Koelzer | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.07.20 1-a rundă | vs. Julia Middendorf | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
02.07.20 1-a rundă | vs. Anna Zaja | 6-77, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
16.06.20 1-a rundă | vs. Eva Lys | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
14.11.19 a 2-a rundă | vs. Iva Primorac | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
13.11.19 1-a rundă | vs. Gabriela Duca | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
06.11.19 1-a rundă | vs. Eva Lys | 2-6, - Lisa Matviyenko - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
16.10.19 1-a rundă | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
15.10.19 Calificare | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
14.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Adrienn Horvath | 7-63, 7-66 | detaliu meci | |
W25 Brno - Zgura | ||||
27.09.19 Sfert de finală | vs. Eleonora Molinaro | 7-61, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.09.19 a 2-a rundă | vs. Martina Caregaro | 6-4, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
24.09.19 1-a rundă | vs. Anna Siskova | 6-2, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Vienna - Zgura | ||||
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Betina Stummer | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
14.08.19 1-a rundă | vs. Olga Danilovic | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
13.08.19 Calificare | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Adelina Krueger | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
07.08.19 1-a rundă | vs. Magali Kempen | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25+H Bad - Zgura | ||||
30.07.19 1-a rundă | vs. Magdalena Pantuckova | 2-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Aschaffenburg - Zgura | ||||
18.07.19 a 2-a rundă | vs. Katharina Gerlach | 3-6, 0-2, - Lisa Matviyenko - retragere | detaliu meci | |
16.07.19 1-a rundă | vs. Marina Yudanov | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Ystad - Zgura | ||||
19.06.19 1-a rundă | vs. Melanie Stokke | 6-78, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
02.05.19 a 2-a rundă | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.05.19 1-a rundă | vs. Romy Koelzer | 6-1, 1-6, 6-1 | detaliu meci |
Alexandra Grinchishina - ultimele meciuri
Antalya - Hard | ||||
28.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Deniz Paykoc | 6-4, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
24.09.18 1-a rundă | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
18.09.18 1-a rundă | vs. Margarita Lazareva | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.09.18 Calificare | vs. Anastasia Veselova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
15.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Narine Sargsyan | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Almaty - Zgura | ||||
11.09.18 1-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Almaty - Zgura | ||||
25.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
Fergana - Hard | ||||
18.06.18 Calificare | vs. Ilona Kremen | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Muslima Akhunova | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Karshi - Hard | ||||
22.04.18 Calificare | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Aziza Yahshilikova | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
17.04.18 1-a rundă | vs. Varvara Flink | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
09.04.18 1-a rundă | vs. Nigina Abduraimova | 6-3, 5-7, 1-5, - Alexandra Grinchishina - retragere | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
19.03.18 Calificare | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Zarema Mekhtieva | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
17.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Alina Mekhtieva | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
11.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Karolina Kubanova | 5-7, 7-63, 1-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
05.03.18 Calificare | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Charlotte Roemer | 1-6, 3-3, Charlotte Roemer - retragere | detaliu meci | |
Solapur - Hard | ||||
04.12.17 1-a rundă de calif. | vs. Maya Jansen | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Indore - Hard | ||||
28.11.17 1-a rundă | vs. Riya Bhatia | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
27.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Adrija Biswas | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
27.11.17 Calificare | vs. Vanshita Pathania | 6-3, 4-6, 6-0 | detaliu meci | |
Istanbul - Indoor Hard | ||||
23.10.17 Calificare | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Muazzez Demirci | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
17.10.17 1-a rundă | vs. Federica Prati | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
09.10.17 Calificare | vs. Isabella Tcherkes Zade | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
09.10.17 2-a rundă de calif. | vs. Alisa Grachova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Fergana - Hard | ||||
21.06.17 1-a rundă | vs. Komola Umarova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Namangan - Hard | ||||
05.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Fariza Abdullaeva | 6-0, 6-3 | detaliu meci |