Rusia
24.09.00, 23 Vârsta
24.09.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
06.03.02, 22 Vârsta
06.03.02, 22 Vârsta
Liubov Demidova vs. Alisa Rastegaeva - meciuri reciproce
29.07.18 | Calificare | Liubov Demidova | Alisa Rastegaeva | 7-63, 6-2 | detaliu meci | Kazan | Zgura |
Liubov Demidova form & Alisa Rastegaeva form
Liubov Demidova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Elif Albayrak | 2-6, 6-3, 2-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Izabelle Persson | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Rachel Gailis | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Defne Ursan | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.06.21 Calificare | vs. Estella Jaeger | 6-2, 4-6, 9-11 | detaliu meci | |
31.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Meryem Alexandra Guener | 7-5, 2-6, 19-17 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Jamilah Snells | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Dilara Okur | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
02.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Jacqueline Soloveychik | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Esther Bataille | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Jessica Plazas | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Semra Aksu | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Soumeya Anane | 1-6, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.01.21 2-a rundă de calif. | vs. Stanislava Bobrovnikova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Natalia Fehr | 2-6, 6-3, 11-9 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Silvia Maria Costache | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Ena Kajevic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Dora Olgungul | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Kamila Kerimbayeva | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
02.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Carlota Martinez Cirez | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Semra Aksu | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Yixuan Li | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.01.20 Calificare | vs. Bruna Casasampere Escoda | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
16.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Svetlana Iansitova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
01.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 0-6, 7-10 | detaliu meci |
Alisa Rastegaeva - ultimele meciuri
W15 Stockholm - Indoor Hard | ||||
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Sofiya Chekhlystova | 0-6, 0-4, - Alisa Rastegaeva - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 1-6, - Alisa Rastegaeva - retragere | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
09.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Viktoriia Dema | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Laura Kubacakova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25+H Penza - Hard | ||||
27.08.19 Calificare | vs. Eva Garkusha | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Darya Gaifullina | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Zgura | ||||
23.07.19 Calificare | vs. Elizaveta Volodko | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Ksenia Kolesnikova | 3-6, 6-2, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
19.06.19 1-a rundă | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
29.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Barbare Eristavi | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
15.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 2-5, - Alisa Rastegaeva - retragere | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Maria Toma | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.03.19 Calificare | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
25.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Yolande Leacock | Yolande Leacock - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Polina Golubovskaya | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Aya El Sayed | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Emma Zakordoniec | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
12.12.18 1-a rundă | vs. Lana Sipek | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
05.12.18 1-a rundă | vs. Charlotte Roemer | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
28.11.18 1-a rundă | vs. Kerstin Peckl | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
19.11.18 Calificare | vs. Vickie Trocker | 7-5, 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
11.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Ludmila Kareisova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
05.11.18 Calificare | vs. Katarzyna Pitak | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
28.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Mariya Poduraeva | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
24.09.18 1-a rundă | vs. Maria Shusharina | 0-6, 0-3, - Alisa Rastegaeva - retragere | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
16.09.18 Calificare | vs. Olga Terteac | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Darya Yelfimova | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
Almaty - Zgura | ||||
10.09.18 1-a rundă | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 3-6, 2-6 | detaliu meci |