MECI
09.01.20 | a 2-a rundă | Lou Adler | Hanna Vinahradava | 6-1, 6-2 | W15 Monastir | Hard |
STATISTICI MECI
Lou Adler | Hanna Vinahradava | |
Prima administrare % | 26/45 (58%) | 23/50 (46%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 16/26 (62%) | 9/23 (39%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 12/19 (63%) | 8/27 (30%) |
Break-ballurile câştigate | 7/10 (70%) | 2/3 (67%) |
Puncte câştigate din returnare | 33/50 (66%) | 17/45 (38%) |
Total puncte câştigate | 61/95 (64%) | 34/95 (36%) |
Greșeli duble | 1 | 0 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Hanna Vinahradava | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Lou Adler | 1-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Hanna Vinahradava | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lou Adler | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Hanna Vinahradava | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lou Adler | 4-1 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
5-1 | Hanna Vinahradava | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Lou Adler | 0-0 | |
0-0, 30-15, A-40 | ||
1-0 | Hanna Vinahradava | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lou Adler | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Hanna Vinahradava | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lou Adler | 3-1 | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
4-1 | Hanna Vinahradava | |
0-0, 0-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Lou Adler | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Hanna Vinahradava | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Belarus
12.11.03, 20 Vârsta
12.11.03, 20 Vârsta
Lou Adler vs. Hanna Vinahradava - meciuri reciproce
09.01.20 | a 2-a rundă | Lou Adler | Hanna Vinahradava | 6-1, 6-2 | detaliu meci | W15 Monastir | Hard |
Lou Adler form & Hanna Vinahradava form
Lou Adler - ultimele meciuri
W15 Manacor - Hard | ||||
18.01.21 2-a rundă de calif. | vs. Elvina Kalieva | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Didi Bredberg Canizares | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
03.11.20 1-a rundă | vs. Yuriko Miyazaki | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
26.10.20 Calificare | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
29.07.20 1-a rundă | vs. Caroline Romeo | 7-65, 3-6, 7-10 | detaliu meci | |
W25 Sunderland - Indoor Hard | ||||
26.02.20 1-a rundă | vs. Tanysha Dissanayake | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.02.20 Calificare | vs. Ellen Allgurin | 7-62, 6-3 | detaliu meci | |
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Giorgie Jones | 7-62, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.02.20 1-a rundă | vs. Maria Bondarenko | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Grenoble - Indoor Hard | ||||
09.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.01.20 Sfert de finală | vs. Alice Tubello | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.01.20 a 2-a rundă | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Nantes - Indoor Hard | ||||
29.10.19 Calificare | vs. Akgul Amanmuradova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W80 Poitiers - Indoor Hard | ||||
22.10.19 1-a rundă | vs. Giulia Gatto-Monticone | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
06.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Irys Ekani | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Clermont - Indoor Hard | ||||
27.09.19 Sfert de finală | vs. Lara Salden | 6-71, 2-6 | detaliu meci | |
26.09.19 a 2-a rundă | vs. Ulrikke Eikeri | 6-2, 7-63 | detaliu meci | |
25.09.19 1-a rundă | vs. Schena Benamar | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Meitar - Hard | ||||
09.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Lina Glushko | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sajur - Hard | ||||
06.09.19 Sfert de finală | vs. Lina Glushko | 6-3, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Koral Koldobski | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
03.09.19 1-a rundă | vs. Nicole Khirin | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Chiswick - Hard | ||||
06.08.19 1-a rundă | vs. Alicia Barnett | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Woking - Hard | ||||
31.07.19 1-a rundă | vs. Oceane Dodin | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.07.19 Calificare | vs. Camille Verden Anderson | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Worthy Goldman | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Palmela - Hard | ||||
18.07.19 a 2-a rundă | vs. Tamara Curovic | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
17.07.19 1-a rundă | vs. Myrtille Georges | 5-7, 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Madrid - Hard | ||||
27.06.19 a 2-a rundă | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 1-6 | detaliu meci |
Hanna Vinahradava - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Luise Reisel | 0-6, 0-4, - Hanna Vinahradava - retragere | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Milana Zhabrailova | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.11.23 Calificare | vs. Martina Peretti | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Amira Bargaoui | 7-64, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Romane Longueville | 4-6, 6-71 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Hina Inoue | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.10.23 Calificare | vs. Stella Beldiman | 7-5, 2-6, 13-11 | detaliu meci | |
09.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Anne Elisa Zorn | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.10.23 Calificare | vs. Camilla Bossi | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Clara Schoen | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
18.09.23 Calificare | vs. Verena Meliss | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Leiria - Hard | ||||
11.09.23 Calificare | vs. Kira Pavlova | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
14.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Polina Sleptsova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Sopiko Tsitskishvili | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Natali Jaiani | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.08.23 Calificare | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, Ayline Esina Samardzic - retragere | detaliu meci | |
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-1, 3-6, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
24.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Valeriia Krokhotina | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.06.23 1-a rundă | vs. Weronika Ewald | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Saoirse Breen | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Helena Narmont | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 La - Hard | ||||
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
15.05.23 Calificare | vs. Eva Maria Ionescu | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
10.05.23 a 2-a rundă | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.05.23 Calificare | vs. Kseniia Piskareva | 7-62, 2-6, 4-10 | detaliu meci | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
01.05.23 Calificare | vs. Darya Shauha | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Liana Dvalishvili | 6-77, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Singapore - Hard | ||||
05.04.23 1-a rundă | vs. Snehal Mane | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Jakarta - Hard | ||||
27.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Fang Ying Xun | 0-6, 0-6 | detaliu meci |