MECI
18.09.20 | 1-a rundă | Manon Arcangioli | Darya Astakhova | 5-7, 6-3, 10-4 | All Lower | Zgura |
STATISTICI MECI
1 | ||
Manon Arcangioli | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Darya Astakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Manon Arcangioli | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Darya Astakhova | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40 | ||
Manon Arcangioli | 2-2 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
3-2 | Darya Astakhova | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Manon Arcangioli | 3-3 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
3-4 | Darya Astakhova | |
0-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Manon Arcangioli | 4-4 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
5-4 | Darya Astakhova | |
0-0, 0-30, 30-40, 40-40 | ||
Manon Arcangioli | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-30 | ||
5-6 | Darya Astakhova | |
0-0, 15-0, 15-30 | ||
5-7 |
2 | ||
Manon Arcangioli | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-40 | ||
0-1 | Darya Astakhova | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Manon Arcangioli | 0-2 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
1-2 | Darya Astakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30 | ||
Manon Arcangioli | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Darya Astakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Manon Arcangioli | 3-3 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
4-3 | Darya Astakhova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
Manon Arcangioli | 5-3 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Darya Astakhova | |
0-0 | ||
Manon Arcangioli | 1-1 | |
1-2 | Darya Astakhova | |
Manon Arcangioli | 2-2 | |
3-3 | Darya Astakhova | |
Manon Arcangioli | 4-3 | |
6-3 | Darya Astakhova | |
Manon Arcangioli | 6-4 | |
8-4 | Darya Astakhova | |
10-4 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Manon Arcangioli vs. Darya Astakhova - meciuri reciproce
18.09.20 | 1-a rundă | Manon Arcangioli | Darya Astakhova | 5-7, 6-3, 10-4 | detaliu meci | All Lower | Zgura |
Manon Arcangioli form & Darya Astakhova form
Manon Arcangioli - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
24.02.24 Semifinală | vs. Tereza Valentova | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
23.02.24 Sfert de finală | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Anastasia Safta | 7-5, 2-1, Anastasia Safta - retragere | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Eleni Christofi | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
20.02.24 Calificare | vs. Barbara Dessolis | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
19.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Solymar Colling | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Virginia Ferrara | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W75 Grenoble - Indoor Hard | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W80 Le - Hard | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Fiona Ferro | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Rouen - Indoor Hard | ||||
16.10.22 Calificare | vs. Anastasia Gasanova | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W80+H Le - Hard | ||||
13.09.22 1-a rundă | vs. Stephanie Wagner | 6-2, 6-70, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Kottingbrunn - Zgura | ||||
02.08.22 1-a rundă | vs. Ksenia Zaytseva | 5-7, 6-74 | detaliu meci | |
W15 Kottingbrunn - Zgura | ||||
31.07.22 Finală | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
30.07.22 Semifinală | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
29.07.22 Sfert de finală | vs. Federica Bilardo | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
28.07.22 a 2-a rundă | vs. Zeel Desai | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
26.07.22 1-a rundă | vs. Veronika Bokor | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Saint-Malo - Zgura | ||||
01.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Jaimee Fourlis | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
26.01.22 1-a rundă | vs. Oceane Dodin | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.01.22 Calificare | vs. Meline Chaumeil | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
24.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Juliette Mazzoni | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.11.21 1-a rundă | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W80 Poitiers - Indoor Hard | ||||
24.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Evita Ramirez | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W80+H Le - Hard | ||||
29.09.21 1-a rundă | vs. Daria Snigur | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.09.21 1-a rundă | vs. Valentina Gaggini | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Almada - Hard | ||||
13.07.21 1-a rundă | vs. Elizabet Hamaliy | 3-6, - Manon Arcangioli - retragere | detaliu meci | |
W25 Denain - Zgura | ||||
15.06.21 Calificare | vs. Salma Djoubri | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Iliev | 7-5, 6-77, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
05.06.21 Semifinală | vs. Federica Bilardo | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.06.21 Sfert de finală | vs. Natalia Siedliska | 7-65, 2-6, 6-2 | detaliu meci |
Darya Astakhova - ultimele meciuri
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Emerson Jones | 4-6, 3-2, - Darya Astakhova - retragere | detaliu meci | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
26.11.23 Finală | vs. Taylah Preston | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.11.23 Semifinală | vs. Joanna Garland | 1-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
24.11.23 Sfert de finală | vs. Sakura Hosogi | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Maya Joint | 2-6, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Gabriela Ce | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Ella Seidel | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Dalila Spiteri | 6-0, 6-73, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 0-4, - Darya Astakhova - retragere | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Nina Potocnik | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
20.08.23 Finală | vs. Gergana Topalova | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
19.08.23 Semifinală | vs. Dalila Jakupovic | 7-64, 7-5 | detaliu meci | |
18.08.23 Sfert de finală | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Angelina Wirges | 6-2, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-73, 6-3 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
13.08.23 Finală | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.08.23 Semifinală | vs. Vivian Wolff | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
11.08.23 Sfert de finală | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Verena Meliss | 7-66, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
28.07.23 Sfert de finală | vs. Vivian Wolff | 1-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
26.07.23 1-a rundă | vs. Alana Parnaby | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Iasi - Zgura | ||||
21.07.23 Sfert de finală | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 3-3, - Darya Astakhova - retragere | detaliu meci | |
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
18.07.23 1-a rundă | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 7-66, 6-3 | detaliu meci |