MECI
15.08.22 | 2-a rundă de calif. | Marcelina Podlinska | Aneta Kulhankova | 6-0, 6-0 | W15 Bydgoszcz | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Cehia
10.04.98, 25 Vârsta
10.04.98, 25 Vârsta
Marcelina Podlinska vs. Aneta Kulhankova - meciuri reciproce
15.08.22 | 2-a rundă de calif. | Marcelina Podlinska | Aneta Kulhankova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | W15 Bydgoszcz | Zgura |
Marcelina Podlinska form & Aneta Kulhankova form
Marcelina Podlinska - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Nina Vargova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Lian Tran | 2-6, 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
08.03.24 Sfert de finală | vs. Ksenia Zaytseva | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Lian Tran | 4-6, 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Klio Maria Ioannou | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
15.02.24 Calificare | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Tara Wurth | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Denisa Hindova | 6-4, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
30.01.24 Calificare | vs. Doga Turkmen | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
29.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Lara Russiniello | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Amina Salibayeva | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Maria Toma | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Martina Genis Salas | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Alcala - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-71, 6-2, 5-7 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Elizabeth Jurna | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Funchal - Hard | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Amandine Hesse | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.11.23 Calificare | vs. Elena Pridankina | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Xiangruyi Ji | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Nasbypark - Indoor Hard | ||||
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Franziska Sziedat | 6-4, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Tijana Sretenovic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Loule - Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Carolina Kuhl | 7-65, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.10.23 Calificare | vs. Sara Borkop | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Faro - Hard | ||||
16.10.23 Calificare | vs. Nadiya Kolb | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Catarina Silva | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Federica Sacco | 6-4, 5-7, 1-6 | detaliu meci |
Aneta Kulhankova - ultimele meciuri
W25 Frydek - Zgura | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Diana Mascenikova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Jablonec - Zgura | ||||
11.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Zlata Saurasava | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
04.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Maja Bajorek | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
21.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Jeline Vandromme | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Bydgoszcz - Zgura | ||||
15.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Marcelina Podlinska | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Radom - Zgura | ||||
07.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Pauline Grail | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Osijek - Zgura | ||||
09.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Jessie Aney | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
08.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Rania Music | 1-6, 6-4, 10-6 | detaliu meci | |
W25 St. - Zgura | ||||
08.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Vienna - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Emily Meyer | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tucepi - Zgura | ||||
07.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Justyna Malatinska | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Frydek Mistek - Zgura | ||||
08.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Zuzana Odlevakova | 3-6, 0-4, - Aneta Kulhankova - retragere | detaliu meci | |
Szekesfehervar - Zgura | ||||
05.09.18 Calificare | vs. Ingrid Vojcinakova | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
02.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Katarina Dukic | 7-5, 3-6, 7-63 | detaliu meci | |
Tarvisio - Zgura | ||||
24.06.18 Calificare | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Maribor - Zgura | ||||
10.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Noka Juric | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Banja Luka - Zgura | ||||
04.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Luminita Tutunaru | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Kaposvar - Zgura | ||||
06.05.18 Calificare | vs. Nika Radisic | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Klaudia Fedosenkova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Tucepi - Zgura | ||||
21.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Ida Hasselbalch | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Cordenons - Zgura | ||||
11.12.17 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Fabbri | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Szekesfehervar - Zgura | ||||
11.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Csilla Fodor | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
04.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Lena Ruppert | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Ricany - Zgura | ||||
28.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Sarlota Sofie Sirotkova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Mragowo - Zgura | ||||
07.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Daria Walczak | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
Prerov - Zgura | ||||
12.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Gadient | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Trnava - Indoor Hard | ||||
06.02.17 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Kopsova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Brno - Zgura | ||||
19.09.16 1-a rundă de calif. | vs. Adela Wasserbauerova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
05.09.16 1-a rundă de calif. | vs. Joanna Skrzypczynska | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
St. Poelten - Zgura | ||||
29.08.16 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Teufl | 3-6, 1-6 | detaliu meci |