MECI
12.09.19 | a 2-a rundă | Margarita Ignatjeva | Anastasia Sukhotina | 6-1, 6-2 | W15 Shymkent | Zgura |
STATISTICI MECI
Margarita Ignatjeva | Anastasia Sukhotina | |
Prima administrare % | 37/57 (65%) | 35/59 (59%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 26/37 (70%) | 18/35 (51%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 8/20 (40%) | 8/24 (33%) |
Break-ballurile câştigate | 6/10 (60%) | 1/6 (17%) |
Puncte câştigate din returnare | 33/59 (56%) | 23/57 (40%) |
Total puncte câştigate | 67/116 (58%) | 49/116 (42%) |
Greșeli duble | 1 | 3 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Margarita Ignatjeva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 0-15, 0-30, A-40[BP] | ||
Margarita Ignatjeva | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Margarita Ignatjeva | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Margarita Ignatjeva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-2 | Anastasia Sukhotina | |
0-0 | ||
Margarita Ignatjeva | 2-2 | |
3-2 | Anastasia Sukhotina | |
Margarita Ignatjeva | 4-2 | |
0-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Anastasia Sukhotina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
Letonia
25.06.01, 22 Vârsta
17569 $
25.06.01, 22 Vârsta
17569 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Margarita Ignatjeva vs. Anastasia Sukhotina - meciuri reciproce
12.09.19 | a 2-a rundă | Margarita Ignatjeva | Anastasia Sukhotina | 6-1, 6-2 | detaliu meci | W15 Shymkent | Zgura |
Margarita Ignatjeva form & Anastasia Sukhotina form
Margarita Ignatjeva - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Maria Vittoria Viviani | 3-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Stella Kovacicova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Alian Zack | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W35 Helsinki - Indoor Hard | ||||
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Oana Gavrila | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.11.23 Calificare | vs. Jana Vanik | 1-6, 7-62, 10-7 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Angelica Maria Ochoa Martinez | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
07.11.23 Calificare | vs. Oana Gavrila | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Isabelle Trenery | Isabelle Trenery - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 1-6, 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
24.10.23 Calificare | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 7-67, 10-7 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Anja Bebic | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Sara Sarinova | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
04.08.23 Sfert de finală | vs. Sabina Dadaciu | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Parnu - Zgura | ||||
17.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Shachf Lieberman | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Liepaja - Zgura | ||||
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Gdansk - Zgura | ||||
20.06.23 Calificare | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 5-7, 8-10 | detaliu meci | |
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Natalia Fehr | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Kranjska - Zgura | ||||
14.06.23 1-a rundă | vs. Melania Delai | 2-6, - Margarita Ignatjeva - retragere | detaliu meci | |
13.06.23 Calificare | vs. Marija Semenistaja | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
12.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Adela Moravcova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Kocevje - Zgura | ||||
08.06.23 1-a rundă | vs. Ana Lanisek | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
08.06.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Iamachkine | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
07.06.23 Calificare | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-0 | detaliu meci |
Anastasia Sukhotina - ultimele meciuri
W15 Shymkent - Zgura | ||||
17.04.24 1-a rundă | vs. Kseniya Yersh | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
17.04.24 a 2-a rundă | vs. Satima Toregen | Satima Toregen - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Kuala - Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Remika Ohashi | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 5-7, 0-2, - Anastasia Sukhotina - retragere | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Xichen Zhao | 6-73, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Xichen Zhao | 7-5, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. Laura Cilekova | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Cara Korhonen | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.01.24 1-a rundă | vs. Nagi Hanatani | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
16.01.24 Calificare | vs. Alessia Popescu | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
15.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Mateva | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Michika Ozeki | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Ahmedabad - Hard | ||||
03.12.23 Finală | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.12.23 Semifinală | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
01.12.23 Sfert de finală | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 3-6, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Bengaluru - Zgura | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
03.11.23 Sfert de finală | vs. Alina Charaeva | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Gasanova | 5-5, Anastasia Gasanova - retragere | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
31.10.23 Calificare | vs. Ranim Rassil | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Lya Fernandez | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
19.08.23 Semifinală | vs. Aglaya Fedorova | 3-6, 2-6 | detaliu meci |