MECI
27.01.20 | 2-a rundă de calif. | Margarita Ignatjeva | Ioana Dumitrescu | 6-3, 6-3 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Letonia
25.06.01, 22 Vârsta
17569 $
25.06.01, 22 Vârsta
17569 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Romania
02.10.02, 21 Vârsta
02.10.02, 21 Vârsta
Margarita Ignatjeva vs. Ioana Dumitrescu - meciuri reciproce
27.01.20 | 2-a rundă de calif. | Margarita Ignatjeva | Ioana Dumitrescu | 6-3, 6-3 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Margarita Ignatjeva form & Ioana Dumitrescu form
Margarita Ignatjeva - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Maria Vittoria Viviani | 3-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Stella Kovacicova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Alian Zack | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W35 Helsinki - Indoor Hard | ||||
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Oana Gavrila | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.11.23 Calificare | vs. Jana Vanik | 1-6, 7-62, 10-7 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Angelica Maria Ochoa Martinez | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
07.11.23 Calificare | vs. Oana Gavrila | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Isabelle Trenery | Isabelle Trenery - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 1-6, 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
24.10.23 Calificare | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 7-67, 10-7 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Anja Bebic | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Sara Sarinova | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
04.08.23 Sfert de finală | vs. Sabina Dadaciu | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Parnu - Zgura | ||||
17.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Shachf Lieberman | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Liepaja - Zgura | ||||
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Gdansk - Zgura | ||||
20.06.23 Calificare | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 5-7, 8-10 | detaliu meci | |
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Natalia Fehr | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Kranjska - Zgura | ||||
14.06.23 1-a rundă | vs. Melania Delai | 2-6, - Margarita Ignatjeva - retragere | detaliu meci | |
13.06.23 Calificare | vs. Marija Semenistaja | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
12.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Adela Moravcova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Kocevje - Zgura | ||||
08.06.23 1-a rundă | vs. Ana Lanisek | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
08.06.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Iamachkine | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
07.06.23 Calificare | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-0 | detaliu meci |
Ioana Dumitrescu - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
12.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Francesca Dell'Edera | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Yican Li | 6-3, 3-6, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Maiko Uchijima | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Ireni Lucia | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Ana Veroux | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Eva Garkusha | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Greta Langiu | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Sara Gvozdenovic | 1-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
02.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Olga Evstigneeva | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Isabela Ioana Dima | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Curtea - Zgura | ||||
01.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Ana Maria Gabriela Taranu | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
19.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Julia Helbet | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
08.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Ioana Alexandra Negoitescu | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Karine Brucher | 6-0, 6-3 | detaliu meci |