MECI
02.02.20 | 2-a rundă de calif. | Maria Dzemeshkevich | Alba Rey Garcia | - nu s-a prezentat | W15 Palmanova | Zgura |
STATISTICI MECI
Rusia
07.04.03, 21 Vârsta
07.04.03, 21 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Maria Dzemeshkevich vs. Alba Rey Garcia - meciuri reciproce
02.02.20 | 2-a rundă de calif. | Maria Dzemeshkevich | Alba Rey Garcia | Alba Rey Garcia - nu s-a prezentat | detaliu meci | W15 Palmanova | Zgura |
Maria Dzemeshkevich form & Alba Rey Garcia form
Maria Dzemeshkevich - ultimele meciuri
W25 Manacor - Hard | ||||
01.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Nina Ugrelidze | 6-1, 4-6, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
10.02.21 1-a rundă | vs. Nikola Breckova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.02.21 Calificare | vs. Larisa Bekmetova | 6-75, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
08.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Yuliya Klimova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
01.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Azarko | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
17.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Berta Miret Avante | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Oeiras - Zgura | ||||
17.08.20 2-a rundă de calif. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 7-64, 2-6, 5-10 | detaliu meci | |
16.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Carolina Caetano Reis | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Palmanova - Zgura | ||||
04.02.20 Calificare | vs. Sara Dols | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Athina Pitta | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
02.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Alba Rey Garcia | Alba Rey Garcia - nu s-a prezentat | detaliu meci |
Alba Rey Garcia - ultimele meciuri
W35 Hammamet - Zgura | ||||
09.04.24 1-a rundă | vs. Cristina Dinu | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W35 Terrassa - Zgura | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Eszter Meri | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sabadell - Zgura | ||||
19.03.24 1-a rundă | vs. Iva Primorac | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
20.02.24 Calificare | vs. Ariana Geerlings | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Julia Adams | 6-3, 2-6, 10-5 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Anna Turati | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.01.24 1-a rundă | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
17.07.23 Calificare | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Javiera Verdugo | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Yecla - Hard | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Lucia Cortez Llorca | 3-4, - Alba Rey Garcia - retragere | detaliu meci | |
W25 Monzon - Hard | ||||
17.05.23 a 2-a rundă | vs. Ellen Perez | 6-2, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.05.23 1-a rundă | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Platja - Zgura | ||||
10.05.23 1-a rundă | vs. Ashley Lahey | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.05.23 Calificare | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-73, 6-2, 8-10 | detaliu meci | |
08.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.05.23 1-a rundă | vs. Conny Perrin | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Oeiras - Zgura | ||||
24.04.23 Calificare | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W80 Zaragoza - Zgura | ||||
11.04.23 Calificare | vs. Ashley Lahey | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Emeline Dartron | 6-1, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Le - Zgura | ||||
24.03.23 Sfert de finală | vs. Diana Martynov | 6-75, 6-74 | detaliu meci | |
23.03.23 a 2-a rundă | vs. Camilla Gennaro | 6-72, 7-63, 7-64 | detaliu meci | |
22.03.23 1-a rundă | vs. Lola Marandel | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Palmanova - Zgura | ||||
14.03.23 Calificare | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Francesca Curmi | 5-7, 6-4, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.02.23 a 2-a rundă | vs. Carolina Kuhl | 6-4, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.02.23 1-a rundă | vs. Angelina Wirges | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.23 Semifinală | vs. Nahia Berecoechea | 1-6, 1-6 | detaliu meci |