MECI
01.08.18 | a 2-a rundă | Maria Timofeeva | Polina Golubovskaya | 6-0, 6-3 | Kazan | Zgura |
STATISTICI MECI
Maria Timofeeva | Polina Golubovskaya | |
Prima administrare % | 31/46 (67%) | 23/53 (43%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 20/31 (65%) | 8/23 (35%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/15 (60%) | 13/30 (43%) |
Break-ballurile câştigate | 6/7 (86%) | 1/5 (20%) |
Puncte câştigate din returnare | 32/53 (60%) | 17/46 (37%) |
Total puncte câştigate | 61/99 (62%) | 38/99 (38%) |
Greșeli duble | 4 | 9 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Maria Timofeeva | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Polina Golubovskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maria Timofeeva | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Polina Golubovskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maria Timofeeva | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Polina Golubovskaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Maria Timofeeva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Polina Golubovskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maria Timofeeva | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Maria Timofeeva | 2-1 | |
Maria Timofeeva | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Polina Golubovskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maria Timofeeva | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Polina Golubovskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maria Timofeeva | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Maria Timofeeva vs. Polina Golubovskaya - meciuri reciproce
01.08.18 | a 2-a rundă | Maria Timofeeva | Polina Golubovskaya | 6-0, 6-3 | detaliu meci | Kazan | Zgura |
Maria Timofeeva form & Polina Golubovskaya form
Maria Timofeeva - ultimele meciuri
Miami - Hard | ||||
23.03.24 a 2-a rundă | vs. Linda Noskova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Varvara Gracheva | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
18.03.24 Calificare | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Claire Liu | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
San Diego - Hard | ||||
24.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Marina Stakusic | 2-6, 0-3, - Maria Timofeeva - retragere | detaliu meci | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Timea Babos | 2-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Magdalena Frech | 6-2, 0-6, 6-75 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
21.01.24 a 4-a rundă | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.01.24 a 3-a rundă | vs. Beatriz Haddad Maia | 7-67, 6-3 | detaliu meci | |
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Caroline Wozniacki | 1-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă | vs. Alize Cornet | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
12.01.24 Calificare | vs. Priscilla Hon | 6-2, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
10.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Astra Sharma | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Darya Astakhova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Zakharova | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Solapur - Hard | ||||
21.12.23 a 2-a rundă | vs. Hiromi Abe | 6-2, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.12.23 1-a rundă | vs. Humera Baharmus | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Dubai - Hard | ||||
06.12.23 a 2-a rundă | vs. Arianne Hartono | 6-710, 6-1, 5-7 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Kateryna Volodko | 5-4, Kateryna Volodko - retragere | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Elvina Kalieva | 6-74, 5-7 | detaliu meci | |
Hamburg - Zgura | ||||
25.07.23 1-a rundă | vs. Arantxa Rus | 2-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
23.07.23 Finală | vs. Kateryna Baindl | 6-3, 3-6, 6-0 | detaliu meci | |
22.07.23 Semifinală | vs. Nadia Podoroska | 7-66, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
21.07.23 Sfert de finală | vs. Kaja Juvan | 3-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Diana Shnaider | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
18.07.23 1-a rundă | vs. Daria Saville | 2-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
16.07.23 Calificare | vs. Anna Siskova | 1-6, 6-3, 6-75 | detaliu meci | |
15.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Contrexeville - Zgura | ||||
10.07.23 1-a rundă | vs. Eva Lys | 2-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci |
Polina Golubovskaya - ultimele meciuri
W25 Minsk - Zgura | ||||
03.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Kazionova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Namangan - Hard | ||||
30.04.19 Calificare | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 0-2, - Polina Golubovskaya - retragere | detaliu meci | |
29.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Valeriya Bichurina | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Andijan - Hard | ||||
23.04.19 Calificare | vs. Anastasia Pribylova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 6-1, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.19 a 2-a rundă | vs. Shanshan Guo | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.02.19 1-a rundă | vs. Paulina Jastrzebska | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
18.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Alisa Rastegaeva | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
18.02.19 Calificare | vs. Hanna Sokal | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.02.19 a 2-a rundă | vs. Shanshan Guo | 7-5, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.02.19 1-a rundă | vs. Linnea Malmqvist | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.02.19 1-a rundă | vs. Anastasia Pribylova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
31.01.19 a 2-a rundă | vs. Anna Pribylova | 7-5, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
30.01.19 1-a rundă | vs. Shanshan Guo | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
21.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Karin Kennel | 3-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
07.11.18 1-a rundă | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
03.11.18 Semifinală | vs. Marta Lesniak | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.11.18 Sfert de finală | vs. Ipek Oz | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
01.11.18 a 2-a rundă | vs. Weronika Falkowska | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
30.10.18 1-a rundă | vs. Aleksandra Kuznetsova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
29.10.18 Calificare | vs. Adriana Senkarova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
28.08.18 1-a rundă | vs. Elizaveta Dementyeva | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
21.08.18 1-a rundă | vs. Elena Malygina | 5-7, 6-0, 6-710 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
14.08.18 1-a rundă | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Kazan - Zgura | ||||
07.08.18 1-a rundă | vs. Polina Nazarchuk | 0-5, - Polina Golubovskaya - retragere | detaliu meci | |
Kazan - Zgura | ||||
01.08.18 a 2-a rundă | vs. Maria Timofeeva | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.07.18 1-a rundă | vs. Yulia Kulikova | 3-6, 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
07.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Luca Nagymihaly | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Prokuplje - Zgura | ||||
03.07.18 1-a rundă | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 0-6, 1-3, - Polina Golubovskaya - retragere | detaliu meci | |
Torun - Zgura | ||||
26.06.18 Calificare | vs. Laura Svatikova | 7-5, 2-6, 3-6 | detaliu meci |